WORK Seeker felge

WORK Seeker felge

mozda interesantno za pogledat...ko ne razumije njemacki razumije cijenu...uglavnom predprodukcijske, original nisu fake, inace su work od 17inca pa na vise...ovih ima 5komada u svijetu, 2kom od tog su u evropi...pa ko voli nek izvoli...

WORK-SEEKER 15inch

znaci SAMO felge ne cijelo auto...
 
Član
Jebi ih, i nisu nesto extra mocne...isti dizajn krakova ko i u skoro 50% felni, samo valja falc hehe
 
Član
jedino ako mogu same da se vrte bez motora i sl ili mozda neki metal s druge planete
nidje veze glupiranje kao sto neko navede kao 50% felgi
mozda sam ja laik i ne znam sta je u pitanju ali preseravanje tesko
 
pa zasto dat 1500KM za bbs rs ili rm...isti djavo...kad mozes 15ke kupit za 150KM...a eto ovdje je najvrijednija ta cinjenica sto su jako rijetke...a eto nabija cijenu sto su trodijelne, pa hromiranje, pa svasta nesto...
 
Član
:icon_biggrin:
tito_i_partija je napisao(la):
pa zasto dat 1500KM za bbs rs ili rm...isti djavo...kad mozes 15ke kupit za 150KM...a eto ovdje je najvrijednija ta cinjenica sto su jako rijetke...a eto nabija cijenu sto su trodijelne, pa hromiranje, pa svasta nesto...

pa dobro rm i nisu bas toliko ali opet rm i rs su felge koje su dolazile na kultnim autima itd a ove mi bas i ne izgledaju tako
to jedino sto su rijetke pa et mozemo i mi napraviti 3 para felgi i staviti ovu cijenu:icon_biggrin:
 
Član
WORK felge su inace jako skupe felge. Ja gledao cijene kad sam trazio felge za Asteroida i nema nista ispod 7.000 KM.
Felge su neupitno jako kvalitetne, ali nikakav kvalitet ne moze opravdati ovu cijenu, ovdje se placa ekskluziva, a pogotovu ove koje su predmet ove teme su ekskluzivne jer WORK serijski ne proizvodi felge ispod 18".
To vam je isto kao kad neko da 400-500 KM za neki model patika, a istu kvalitetu, samo drugi model moze dobiti za 200 KM.
Sto bi reko nas narod - "Svaka budala ima svoje veselje". Ja licno, da imam toliko para, kupio bih sebi ove felge, ali za patike, recimo, nikad ne bih dao vise od 100 KM.
 
Član
mtopic je napisao(la):
WORK felge su inace jako skupe felge. Ja gledao cijene kad sam trazio felge za Asteroida i nema nista ispod 7.000 KM.
Felge su neupitno jako kvalitetne, ali nikakav kvalitet ne moze opravdati ovu cijenu, ovdje se placa ekskluziva, a pogotovu ove koje su predmet ove teme su ekskluzivne jer WORK serijski ne proizvodi felge ispod 18".
To vam je isto kao kad neko da 400-500 KM za neki model patika, a istu kvalitetu, samo drugi model moze dobiti za 200 KM.
Sto bi reko nas narod - "Svaka budala ima svoje veselje". Ja licno, da imam toliko para, kupio bih sebi ove felge, ali za patike, recimo, nikad ne bih dao vise od 100 KM.

Svaka ti cast, potpis na svaku rijec, pogotovo ovo dole navedeno....100 ljudi, 100 cudi, ne znam sto se ibretite toliko, da svi razmisljamo samo o isplativosti kupovine ne bi postojali superauti tipa Lamboa i sl., kad je dovoljno auto od 100 hp da se lagodno kreces autoputevima kad svejedno nema ogranicenja preko 130.....ceif da je milion nije skup :)

Exkluziva vazda kosta, pogotovo trodijelne felge, evo vam cjenovnik Tramont felgi, nije bitno koji je model, nego koja je dimenzija....

54817cfc1c.jpg
 
mtopic je napisao(la):
WORK felge su inace jako skupe felge. Ja gledao cijene kad sam trazio felge za Asteroida i nema nista ispod 7.000 KM.
Felge su neupitno jako kvalitetne, ali nikakav kvalitet ne moze opravdati ovu cijenu, ovdje se placa ekskluziva, a pogotovu ove koje su predmet ove teme su ekskluzivne jer WORK serijski ne proizvodi felge ispod 18".
To vam je isto kao kad neko da 400-500 KM za neki model patika, a istu kvalitetu, samo drugi model moze dobiti za 200 KM.
Sto bi reko nas narod - "Svaka budala ima svoje veselje". Ja licno, da imam toliko para, kupio bih sebi ove felge, ali za patike, recimo, nikad ne bih dao vise od 100 KM.

o tom ja upravo pricam...i ja se ibretim kad cujem da je neko za diesel pantole dao 200KM jer sam ih ja noso, a noso sam i one zivinicke Sendy...sendy nemozes poderat i nanosas se za 20KM, za razliku od mnogih skupih tola...isto tako ja ne mogu da shvatim kako neki recimo student da 500eur za kartu za fudbalsku utakmicu...to je to...svaciji je cejf opravdan...
 
Član
ma kakvi to ba, koliko ljudi zna da ovih felgi ima 5 u svijetu, znaci felge ko felge :lol:
pored toga morao bi nositi neki dokaz da je to toliko da bi mi iko povjerovao, ako je vec bitno ...a jest kad vec toliko moram kesirati :mrgeen:

ja ih nebi kupio jer mi se ne svidjaju toliko...a ko voli i ima nek izvoli;)
 
Član
AnDel je napisao(la):
ma kakvi to ba, koliko ljudi zna da ovih felgi ima 5 u svijetu, znaci felge ko felge :lol:
pored toga morao bi nositi neki dokaz da je to toliko da bi mi iko povjerovao, ako je vec bitno ...a jest kad vec toliko moram kesirati :mrgeen:

ja ih nebi kupio jer mi se ne svidjaju toliko...a ko voli i ima nek izvoli;)

Ne kupuju se te stvari zbog naroda ... tj. da bi neko rekao vidi kako on ima ...

Meni jedan komentar na moj auto (bio pohvala ili kritika) od nekog strucnjaka koji se razumije u auta znaci vise nego 1000 komentara od kojekakvih "laika" koji povrsno gledaju stvari. E ako vec radis auto i kupujes neke stvari za njega zbog toga da bi ti neko dao pohvalu za tvoj rad, onda to trebas raditi za znalce i od njih kad dobijes pohvalu, to onda nesto znaci.
A ako radis auto da bi se neka klinka od 17 god okrenula za tobom i rekla vidi kako je mocan, onda dijelove mozes kupovati i na pijaci ... :)

Recimo, ja da sam vidio ove felge na tvom autu, ne bi mi trebao dokaz koliko si ih platio ... ;)

P.S. nemoj misliti da se obracam tebi licno, tj. da tebe svrstavam u ovu grupu "laika" ... govorim uopsteno
 
Top