woofer od kucnog kina

woofer od kucnog kina

Član
imam od kucnog kina vivax onaj wufer i one zvucnike,e sad me zanima dal ja to mogu nekako spojit na komp,probo sam preko onog kabla banana cinc i neide...jel to moguce izvest...
 
Član
Kako nemožeš preko tog kabla? Na jednoj je strani ono kao od slusalica a na drugoj cinc je li ti takav kabal?
 
Član
Franki je napisao(la):
Kako nemožeš preko tog kabla? Na jednoj je strani ono kao od slusalica a na drugoj cinc je li ti takav kabal?

jest i nece..pojacam do kraja na compu i ko nesto malo se cuje..kad ga stavis na uho..stvarno neznam zasto..te sam zvunike danas kupio jer sam mislio da ce funkcionisat..al eto izgleda da nece....:icon_sad:
 
Član
Ma pojacalo ti treba za te zvucnike.Zvucna karta nije dovooljno jaka da ti gura sama te zvucnike..
 
Član
pa prika ima li pojacalo u kucnom kinu, ak nema moze qrcu svirat, ko sto kaze ado nema ona snage
 
Član
ado_d je napisao(la):
Ma pojacalo ti treba za te zvucnike.Zvucna karta nije dovooljno jaka da ti gura sama te zvucnike..

5.1 je sistem..a i ja nesh kontam da treba neko pojacalo il da trazim onaj njegov originalni...imal neko prijedlog jer jedino pojacalo sto imam viska je 1500w a to je previse...
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
daj model tih zvucnika, vecina ih ima pojacalo, pogotovo ako ima cinceve na sebi.

pa ima nesto u njemu otvoro sam ga..valjda bi trebalo da ima neko pojacalo u sebi a model je KHT 221
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
pojacalo je vjerovatno u wooferu i na njega se kopcaju ostali zvucnici? rijetkost je da je pojacalo bas u playeru..

tako i i de po prailu,na njega se kopcaju visokotonci...i otvorim unutra ima nesto ko neki trafo nije sam zvucnik..al nece da pjeva..ne znam sta da radim...
 
Super Moderator
Ako se taj woofer mora prikljuciti u struju onda je aktivni i ne treba ti nikakvo pojacalo druze
 
Top