Woofer do 100 €

Woofer do 100 €

pozz raja . Posto je stari uzeo octaviu nesto planiram da ubacim neki woofer jer ova tvornička muzika radi solidno ali ne ide to nisko (kod citroen c5 2 bas radi ko lud :D ) . e sad nije mi tolko bitna glasnoća vec mi je bitan zvuk .tocnije fekventni odziv . znaci o octavi nemam pojma kolka je tu tuning frekvencija. glazba koja se slusa je svakakva . narodno,trance , radio stanice..
napomena : woofer se uzima nov i ebay.de :D
za oko mi je zapeo jbl gto-1214.
e sad neka se i drugi uključe i ponude bolji savjet . pozz Hvala !!
za sad mi treba savjet za woofer a poslje cemo za pojačalo !
 
Super Moderator
vidio sam negdje na forumu cini mi se neko prodaje nov kenwood 1200W, 12'' 130KM... kolega ima takva dva u autu prelijepo ih je slusati ;)
 
hvala kolege na odgovorima . sacekat cu jos malo neka se neko ukljuci i da savjet :D

"prvo gledaj pojacalo pa onda woofer."
Po meni potpuno krivi redosljed , npr uzmes crest audio pojačalo i na to zakacis jbl srx seriju i sa tim si totalka promasio(jbl zahtjeva isključivo uporabu dbx proc i crown pojačala) a i crest i jbl su vrhunske marke,a u tom se slučaju ne slažu :D
dok u drugom slučaju ako uzimas srx onda se vec zna koje pojačalo je za te zvučnike :D
 
Član
Drug evo link prodaje mi jaran kaze da je nov i jednom probat http://www.bhtuning.com/prodajem-subwoofer-t-72908.html
 
Hvala kolege , ali vec sam narucio jbl gto 1514 .:D e sad treba cekat mjesec dana da rođak dođe i onda idemo u sastavljanje .
 
Top