Wolf Ford Kuga

Wolf Ford Kuga

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
wolf-ford-kuga-01.jpg

wolf-ford-kuga-02.jpg

wolf-ford-kuga-03.jpg

wolf-ford-kuga-04.jpg
 
ford Kuga je po mom skromnom misljenju serijski najljepse vozilo na mini SUV platformi. ovo mu samo dodaje + na izgled. bravo Wolf!
 
svaka čast za izvedbu i dizajn ali nisam nikad bio ljubitelj ovakvih vrsta vozila što bliže podu to ljepše
 
Član
edoze je napisao(la):
ma strojka,jedino sto mu ne valja je ime,kod nas bas i nije popularno:icon_biggrin:

fino izgleda,samo što ti kažeš nezgodno ime šta misliš da kažeš nekome da imaš kugu :lol:
 
Član
Trozic je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ma strojka,jedino sto mu ne valja je ime,kod nas bas i nije popularno:icon_biggrin:

fino izgleda,samo što ti kažeš nezgodno ime šta misliš da kažeš nekome da imaš kugu :lol:

bas na to mislim,svako bi te cudno pogledao i onda se malo odmakeo od tebe:icon_biggrin:a sto se tice auta,nemam zamjerke:icon_biggrin:
 
Početnik
Kvalitet prerade na nivou, zaista sa ukusom..nema sta, odlicno..samo i da mi ga poklone, prodao bih ga..''as close as possible to the ground''..ne uklapa se u tu filozofiju..
 
Član
ma extra ispo a meni se cini da ima i kodnas nesto slicno tako pise mu na vratima kuga !! s ilidje ili u okolici
 
Član
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Kvalitet prerade na nivou, zaista sa ukusom..nema sta, odlicno..samo i da mi ga poklone, prodao bih ga..''as close as possible to the ground''..ne uklapa se u tu filozofiju..

hehehe,a u mene bas suprotno,ja sam lud za terencima,a pogotovo za teretnjacima,znaci heavy-duty terenci,a ne ovo sad,sve nesto nasminkano i blokada na 250km/h...meni to nije dzip...mislim,svidjaju mi se,al to vise nije dzip za off-roadinga i slicno...ovaj je extra al opet to nije to
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top