Wörthersee 2010

Wörthersee 2010

MTR

Član
eto ljudi , neko ce biti u mogucnosti , neko ne

Wörthersee 2010 , od 12. - 15. 05.

http://www.woertherseetreffen.at/english/index.html
 
Legend
jednog dana :icon_cry: , ovo je san za sve ljubitelje vw-a , steta sto smo mi bosanci uvijek zadnji jbg
 
Član
nema boljeg nit jaceg skupa... barem za mene. gdje god pogledas... samo se fatas za glavu xD

mnogo ljepih autica... mnogo... ovo je raj za svakog ljubimca :D

a nazalost i mnogo policije... u austriji je svasta zabranjeno... tako da se desi da odes sa autom a vratis se autobusom... jel ti policije skine tablice i mozes se *ebat...


pozZz
 
Član
jooooooooj da ti vidis ganjanja po autoputevima oko woertersee, vozis 240 km/h i pored tebe preoleti golf mal te ne prevrne brzinom :))))))))))))))
 
Član
//S3 je napisao(la):
nema boljeg nit jaceg skupa... barem za mene. gdje god pogledas... samo se fatas za glavu xD

mnogo ljepih autica... mnogo... ovo je raj za svakog ljubimca :D

a nazalost i mnogo policije... u austriji je svasta zabranjeno... tako da se desi da odes sa autom a vratis se autobusom... jel ti policije skine tablice i mozes se *ebat...


pozZz

:cool:
meni skinuli...
zbog folija....
 
Legend
eh..nekad,nekad.samo mi debilno to skidanje tablica.ako nisi iz te drzave logicno da ne moras ispunjavat te njihove zahtjeve..sta sad moramo radit atest u saobracajnu za felge,gewinde,spojlere itd itd. Glupost!
 
Mnogo ljudi ide vikend prije ,jer se moze vozati ,nema guzve,manje policije !!!
Sto se tice skidanja tablica :
1-11cm od zemje
2-gume nesmiju da vire preko blatobrana
3-da nije preglasan auspuf
to je za pocetak da te ne zaustave ,a kad te zaustave onda sve ide i kazna naj manje po 36 eura po dijelu !!!:cool:
 
Član
Damir i Amel je napisao(la):
Mnogo ljudi ide vikend prije ,jer se moze vozati ,nema guzve,manje policije !!!
Sto se tice skidanja tablica :
1-11cm od zemje
2-gume nesmiju da vire preko blatobrana
3-da nije preglasan auspuf
to je za pocetak da te ne zaustave ,a kad te zaustave onda sve ide i kazna naj manje po 36 eura po dijelu !!!:cool:

kao sto idem ja vikend prije, ima policije ali ako se ne glupiras onda te nece niko zaustavit :D:D:D:D:D
a za pravi termin onda samo kontrolisu, sve jedno dali si "normalan" ili ne :D


pozZz
 
Top