wireless ruter

wireless ruter

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
bravof je napisao(la):
to niko vise nista nezna:icon_question:

moras nastimati adrese getway na lapicu, kao i ip adresu u opsegu adrese za taj tvoj ap 192.168.100.xxx pa onda kroz browser pristupis svom ap i podesavas ga, bilo bi pozeljno staviti sifricu, da ti svaka susa ne kaci se na net, iako se i to provaliti moze, adresa ap je 192.168.100.252 sto bi ti trebao biti ujedno i getway. e sad, ako na adsl tvoj modem/router radi u rezimu rutera, extra, a ako radi kao modem onda bi trebao praviti konekciju na lapicu da bi mogao na net (ali ne znam radi li) ili jednostavno prebaciti modem u route mod i namjestiti da se sam konektuje, pa ce prosljedjivati internet na sve smoje izlaze i nece biti potrebe za konekcijom, onda samo gas po netu, ili pogledaj ima li taj ap opciju (kad udjes u njega) da njega postavis u route mode (nisam gledao koji model koristis)
Valjda je od pomoci sta ovo :cool:
 
Početnik
adsl-ov modem nisam podesavao nikako,znaci onako kako sam ga dobio i napravio konekciju vise ga ne diram,e sad da li u njegovim postavkama treba nesrto podesavat ili ne:icon_question:

uglavnom napravim vezu izmedju njih ali kad se hocu povezat recimo preko mobitela,izbacuje bas taj getway,kao da on nije podesen,e sad gdje njega podesavam na laptopu ili negdje drugo...

juce sam nesto uspio i povezat se preka bezicno ali je brzina bila uzasno spora,jedva da je radilo.i to je bilo na trenutak...i opet nece...:icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top