WIP Honda Civic

WIP Honda Civic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
ev ja sam zavrsio
nije nesto, al et s obzirom da 5 mjeseci nisam otvorio PS dobro je,ja zadovoljan :))

stock:


chop:
 
Član
jos malo pa gotovo...

f_hondacivic2m_786ce0e.jpg
 
keno,keno,hood je vec od carbona,samo sam malo zatamnio,a bad look niposto na ovog civica,nije ti to kadet,hehe:lol:
 
Član
sto se mene tice,ryu,trozic i emir_89
one su mi najjace,ryu,zamjerka,haubu nisi bas najbolje uradio,ruzno izrezano,primjete se ostri rubovi,i ispod prednjeg branika na desnoj strani kod tocka ima linija,a mislim da je to trebalo bit tamno,trozicu,uradi jos koju modifikaciju,uradi neku haubu,usisnik neki il tako nesto,da bude sto vise modifikacija,ovako nisi bas dosta stvari radio,emir,rad je extra,al opet ponavljam,mana mu je samo sto ne izgleda realan,al dosta magazina trazi ovakve radove,tako da...sve pohvale ovom trojcu,i ostali su dobri,outrage nije los,malo sljaste felge,s obzirom da je okolina nema nekog izvora svjetlosti,bar se ne vidi na autu
 
Član
čuj nisam puno radio :D da mi je tebe vidjeti,jedino još haubu da dodam a zamjenio sam i izbrušo i branike,pragove,bočni mali usinik,clean look,bad look,zamjenio interijer,farove,točkove,uradio nove blatobrane,itd,itd.....
neznam onda nam fali jedan ko ti da nam uradi više modifikacija
 
Član
Trozic je napisao(la):
čuj nisam puno radio :D da mi je tebe vidjeti,jedino još haubu da dodam a zamjenio sam i izbrušo i branike,pragove,bočni mali usinik,clean look,bad look,zamjenio interijer,farove,točkove,uradio nove blatobrane,itd,itd.....
neznam onda nam fali jedan ko ti da nam uradi više modifikacija

vecina modifikacija nije toliko razlicita od originala,jedino prednji branik,ostalo je decentno,a ipak,treba se potrudit,pogledaj malo radove iz magazina...ovo ti govorim u najboljoj namjeri,jer nece niko stavit negdje sliku na kojoj je uradjeno 5-6 stvari...ovo do sad je predobro uradjeno,al sto vise modifikacija uradis vece su sanse da to neko od zaduzenih ljudi to primjeti i predlozi bas tvoj rad...pokusao sam da ti dam savjet,a ak ti neces da ga prihvatis ok onda,al sam poprilicno siguran da ga niko nece objavit ovakvog...ja nisam nijedno auto ni pokusao radit jer smatram da nisam na tom nivou jos uvijek,radim relativno dobro,al ne da moja slika izadje negdje,do toga jos nisam stigao...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top