Windows xp

Windows xp

Član
Trazim Windows xp instalaciju da je sigurna od virusa i ostali gluposti znaci cista instalacija koja je uredu od napasnika za skinut
 
koristi malo search ;)
http://kat.ph/microsoft-windows-xp-professional-sp3-integrated-june-2012-t6449926.html



ni jdan nije "sigurna" jer je svaka prepravljana nekom sitnicom, ali ganjaj one koje su minimalno prepravljane
 
Član
Imam ti ja originalni xp sp3.na cdu je .Koliko toliko je sigurniji od bilo koje kopije.

Ako hoces nekad veceras da se nadjemo pa da ti dam.

Bit cu ja Cengic Vili ,pa ako budes voljan,javi mi .
 
Član
edo_benz je napisao(la):
cini mi se da orginalni cd windovsa posjeduje key koji koristi 1osoba,mozda grijesim

Da, u pravu si ,key dodje i na centralnoj na naljepnici,ukoliko korisnik ima tu naljepnicu ,moze taj key da iskoristi .

Ali i prilikom aktivacije windovsa,nakon sto se izabere drzava na postavkama,iscita se ID ,od nekih 25 ,30 cifara i iscita se broj telefona,koji sluzi kao podrska micrisofta.Nazove se taj broj ( beslplatna info linija ),vi njima kazete taj broj,koji vam se pojavio( broj od 25,30 cifara ) a oni ce vama reci pravi key za aktivaciju windovsa.

I to je sva mudrost oko aktivacije windovsa ukoliko se nema key.
 
Član
skinucu ovaj sto je postavio zen_3dom a fox river fala na ponudi CD-a ali lakse skinut ali opet orginal je zakon prije sam na ovom starom kompu koristio sve xp od sp1 pa do sp3 ali uvjek sam nosio serviseru ili jaran neki uliti dic sistem sad imam novi komp tako da je stari sad za zezanciju a jarani nemaju CD-a sve preslo na bolje mada je meni xp dobar sistem inace pao je sistem na ovom starom
 
Top