Windows utisa sam od sebe zvuk

Windows utisa sam od sebe zvuk

Pozz imam problem sa zvukom, nebitno youtube, winamp, wmp zvuk se sam od sebe smanji malo nakon nekog odredjenog vremena, i to uvijek bude otprilke nakon minute. Ja ne znam sta da radim ali ide na zivce. Virusa nema pregledano sa avg i malwarebytes, sistem nov, a isto se desava i na laptopu na youtube dakle sistem instaliran nov sistem smanjuje youtube zvuk. Da li neko jos ima slicnih problema ili je imao a uspjeo rijesiti.
 
w1rgZb6.png

probaj ovo,ili promijeni izlaz zvuka u control panel-u ;)
 
citam na internetu,kaze : moze biti da je dugme za smanjivanje zaglavaljen ili problem na maticnoj :(
probaj neki servis dobar ;)
 
citam na internetu,kaze : moze biti da je dugme za smanjivanje zaglavaljen ili problem na maticnoj :(
probaj neki servis dobar ;)
Nemoguce da je ploca jer se isto sve desava na laptopu na kom je sistem nov, ne da mi se bas cu i na ovom nanovo dici sistem da vidim sta ce se desiti. Radim i sam koliko toliko oko racunara. Ali ovo nikako da skontam sta je. Vise mi lici na softverski kvar.
Da jos uvjek neko koristi xp i winamp....tacno za nepovjerovati!
Ja dokle god budem imao racunare koji ce imati drivere za xp, cu instalirati xp iz vise razloga. Sistem duze traje, da krene da stopa treba mu vremena i vremena dok win 7 i dalje cim koji virus se nakupi odmah dizi o5 jer nece da makne (iz licnog i iz iskustva korisnika). Druga stvar dual core, za ove novije ne znam, instaliraj avg ili kaspersky ili bilo koji jaci antivirus, pocne da stopa na win 7 ponekad cak i sa 3 gb rama. Od svih dosadasnjih (vista, win 7) xp mi najduze traje i samo iz tog razloga koristim i dan danas xp. Na kraju krajeva sve je isto samo izgled promjenjen i jos koja opcija dodata.
nije svako moderan bajo k'o ti pa da koristi windows 10
E to ti je ono prosipanje daj samo bolje, nek vidi raja da ja imam, mogu kuci i na pastetama da zivim ;)
 
Član
@mercedesdzija Bajo...nisam moderan. Al volim da imam kvalitetno. Inace koristim win 8 i linux. Xp ne koristim deceniju!


@negativni komentar
Drugar prvo procitaj sta je dual core a sta je core 2 duo. Naravno da dual core steka...to je staro deceniju i jace. Stavi core 2 duo cpu i 4 gb rama i ne boj se zime. Avg ne dozivljavam kao antivirus...obicno smece. Kasperski i nod 32 je već nesto drugo. Nod mi radi bez problema na svakoj masini. Ne osjetim da ima. Instaliraj na masini home verziju a ne ultimate...pa vidi radi li?
Win 8 radi bez problema i za sad nisam nasao neki problem. Naravno samo apdejte ispratiti.

Ovaj drug ima probleme sa drajverima. Zato zvuk je takav kakav je
 
Ma microsoft je vec odavno prestao davati podrsku za Win XP, tako da je moguce ocekivati svakakve probleme .. pokazao se dobrim OS ali kako kazu, nije u korak sa vremenom vise .. u mene je Core 2 Duo procesor i 4 GB RAM-a i Win 10 Pro x64 i sve fercera glatko .. nikad nikakvih problema .. imao sam ja sa XP-om tih "glupih" problema i vazda je bilo pretrazuj sta je ...
 
Poslednja izmena:
Član
Pozz imam problem sa zvukom, nebitno youtube, winamp, wmp zvuk se sam od sebe smanji malo nakon nekog odredjenog vremena, i to uvijek bude otprilke nakon minute. Ja ne znam sta da radim ali ide na zivce. Virusa nema pregledano sa avg i malwarebytes, sistem nov, a isto se desava i na laptopu na youtube dakle sistem instaliran nov sistem smanjuje youtube zvuk. Da li neko jos ima slicnih problema ili je imao a uspjeo rijesiti.
Napravi uninstall drivera i onda reinstall drivera.........
ili
odi start>run... upiši msconfig > services i klikni na dnu Enable all (ako nije siva)
 
@mercedesdzija Bajo...nisam moderan. Al volim da imam kvalitetno. Inace koristim win 8 i linux. Xp ne koristim deceniju!


@negativni komentar
Drugar prvo procitaj sta je dual core a sta je core 2 duo. Naravno da dual core steka...to je staro deceniju i jace. Stavi core 2 duo cpu i 4 gb rama i ne boj se zime. Avg ne dozivljavam kao antivirus...obicno smece. Kasperski i nod 32 je već nesto drugo. Nod mi radi bez problema na svakoj masini. Ne osjetim da ima. Instaliraj na masini home verziju a ne ultimate...pa vidi radi li?
Win 8 radi bez problema i za sad nisam nasao neki problem. Naravno samo apdejte ispratiti.

Ovaj drug ima probleme sa drajverima. Zato zvuk je takav kakav je
E ovako znam ja razliku vec, nadji post gdje ja kazem da je dual core i core 2 duo isto?
Druga stvar reinstaliram ja sisteme, sto se kaze po kucama. Licno ja nemam originalne sisteme pa raznim programima gasim wga i gasim updateove jer otkriju da je nelegalan sistem, tako da updateove ne pratim kako install tako je i tako stoji. Koji god program da ''legalizuje'' sistem instaliras, kad tad u updateu ce poslati dopunu i otkrit ce sta si uradio, i od toga nista. Ovako iskljucis i miran. Sledece licno sam vidio kako cak tamo gdje treba i mora biti originalni sistem stavljaju fuserske, firma je u pitanju nema veze koja to nije moj posao imaju ljudi koji trebaju ispravljati to, i kad ih njihove cijenjene musterije pitaju sto se ukljucio wga, kazu virus moras to sto prije nanovo sistem i 30 km iz dzepa uzmu. Kad sam rekao liku da mu to za 5 km mogu ukloniti nije vjerovao. I dan danas meni donosi laptop. Meni je bolje stariji sistem verzija bolja primjer prije cu xp professional nego win 7 home. Da ti uporedim sa autima sta bi uzeo prvo sdi ili tdi? Windows 8 ne radim jer se da legalizovati da radi sa updateovima ali 6 mjeseci pa se mora o5 nanovo na 6 mjeseci registrovati. Ja se ne mogu saltati da pisem kad ko da donese racunar laptop da mu produzim ''licencu''. A sto se tice nod32 svaka njemu cast ako jos iko koristi meni nije valjao dok je jos na pentium 3 mogao, a ne sada, kaspersky je najbolji bar meni samo sto je tesko naci kod za full licencu.
Napravi uninstall drivera i onda reinstall drivera.........
ili
odi start>run... upiši msconfig > services i klikni na dnu Enable all (ako nije siva)
Druze hvala, ali skontao sam problem wi fi kartica usb, prekida i kad prekine pa kad treba onaj beep ton smanji isto kao i kad je mute kad treba taj ton pojaca na nekih 10%. Sto se mene tice zakljucajte temu jer ce otici na raspravu.
 
Član
Danas svi instaliraju sisteme. Vrlo je lako. Malo engleskog cd i laganice. Covjek koji kaze da eset nod 32 los a dosta puta proglasen za najbolji AV na svjetu po meni ne zna svoj posao.
Lose si uporedio sdi i tdi al ajde. Lose poznajes materiju ako se zalis kako dual core jako slabo radi na vin 7 ili visti. To mora tako biti jer je taj cpu jako spor i lose radi na vecim plarformama. Xp je obicno smece sada koje se koristi u jako malom broju. Podrske nikakve. Virusi uleću samo u njega

Win 8.1 ima crack koii radi vec godinu. Nema problema. Proguglaj krek i probaj. Osvjezenje za racunare!
 
Član
XP i 7 ica nebo i zemlja. Upravo suprotno od onoga sto je gore receno, 7-ica traje dosta duze od XP dok ne pocne stekati. Ja sam je instalirao na dosta slabijem racunaru kad je tek izasla. Imao 1 gb rama i super radio,puno bolje i brze od XP-a. A uz to sve update mozea skidat kad ga "dekodiras" preko onih softvercica.
 
Top