Windows 7 download

Windows 7 download

Član
mara- je napisao(la):
@mjenic

:lol: Cuj NOD se plaća. :lol: Kao da i za to ne postoji rješenje, kao i za Windows 7. A drugo, MSE je smeće, i kažem to jer imam argument. Instalirao ga, sistem bukvalno zaglavio, toliko mi je usporio sistem, da mi je trebalo 5 minuta da ga deinstalira. I nemoj misliti da je spor računar, imam čak i SSD.

e ako nije usporio moju KANTU od kompa, star sigurno 5 god, 2,4 obicni intel procesor, 40Gb diska, 1Gb rama i gura win 7 najnormalnije, onda ne znam kakav je to kod tebe pa ga je usporio. 99% ti je sistem u krcu...
 
Član
Kod mene sistem nikad bolji. Možda je situacija sada bolja, ja sam ga probao kad se tek pojavio, i nije valjao, i ne interesuje me sada uopšte, neće oni na mom sistemu testirati pa onda popravljati. A NOD je podjednako dobar kao Kaspersky. I ako ti je već Windows ilegalan, što bi ti antivirus bio legalan?

Usput, ukucaj na Google: MSE high cpu, ili MSE issues. Ima problema milion.
 
Član
http://kat.ph/windows-7-ultimate-sp1-32-bit-64-bit-t5664511.html
provjereno u mene na racunaru instalirano
 
Član
mara- je napisao(la):
Kod mene sistem nikad bolji. Možda je situacija sada bolja, ja sam ga probao kad se tek pojavio, i nije valjao, i ne interesuje me sada uopšte, neće oni na mom sistemu testirati pa onda popravljati. A NOD je podjednako dobar kao Kaspersky. I ako ti je već Windows ilegalan, što bi ti antivirus bio legalan?

Usput, ukucaj na Google: MSE high cpu, ili MSE issues. Ima problema milion.

Odosmo u off al eto kad smo poceli, prvo svi imaju problema, cak i kaspersky se zaglupi, ne da instalirat, obrisat, nece update ..... i nod i maltene svi svi ali to su problemi i izuzetci koji se daju rijesiti ja govorim o normalnom radu. Naravno svaka situacija je specificna i posebna sama za sebe.

Ne mozes uporedjivati staru verziju MSE sa novom verzijom NOD kao ni programe koji se placaju i koji su besplatni to sam vec rekao. Nemoj pogresno shvatiti postujem svacije misljenje ali mislim da mnogo mjesas stvari i da si nasao nesto sto tebi funkcionise i dalje nisi ni probavao, sto nije pogresno nimalo tako i jeste najbolje ali onda nije realno uporedjivati nesto sto ti nije radilo, nesto sto nisi probao sa onim sto ti funkcionise kako treba.

Kaspersky generalno vazi za ako ne najbolji onda jedan od najboljih ja sam probao mnogo njih i sa ovim sam najzadovoljniji a povremeno testiram i druge pa sve sto pisem pisem iz iskustva, to mi je posao.

I po meni opet kazem MSE je savrsena besplatna verzija a Kaspersky je najbolja ali placena verzija inace je oko 80 KM ali se tu i tamo nadje od 20ak do 40 KM i to govorim o verziji Kaspersky Internet Security a ne o nekim oslabljenim i nekompletnim verzijama.

Naravno ponavljam svako ima pravo i radi i koristi sta hoce i kako hoce moje misljenje sam dao vise puta i imam argumente koji potvrdjuju da ne pricam napamet ali neka svako odluci za sebe.

Da se vratim na windows download, probajte da skidate originalne diskove a ne neke koje je neko prepravljao ili dodavao kojesta i ti ce vam biti najdugotrajniji i najbolje ce da rade. I u njima cete tacno znati sta ste uradili i da li ste pogrijesili negdje, ostavio sam linkove za windows 7 koji bi trebalo da je skinut sa originalnih diskova i koje sam probao milion puta do sad.

I nemojte suditi po jednom primjeru molim vas, ako nesto ne radi prvi put ili samo na jednom racunaru ili par a na svim ostalim radi onda nije do programa nego ili do racunara konkretnog ili do windowsa ili ima nesto trece sto smeta tome.

Ja cesto naletim na par antivirusnih programa instaliranih na jednom racunaru sto je najveca greska koju mozete napraviti jer tad racunar u 99% slucajeva zablokira skroz.

To je sve od mene izvinjavam se na OFF - u ali samo pokusavam da vam pomognem i podjelim svoje iskustvo a ova prica moze trajati godinama i nema kraja, svaki dan se nesto mijenja tako da ....
 
Član
Ja ipak mislim da je to od kompa do kompa, ne znam zasto ali eto.
Svima je Mozila jako brza a meni nije. Najbrza mi je Opera. Ko ce to znad do cega je. I meni je Nod brzi od Kasp.
 
Član
@menjic

Slažem se ja u dosta toga s tobom, ne pričam ja napamet. MSE nije najbolja besplatna solucija. AV-Comparatives testovi su jedni od najboljih, i oni kažu da je Avast bolji. MSE zadnji pod detekciji, 15 mjesto, a Avast 8. Kaspersky jeste u vrhu, ali nije najbolji. Trenutno Gdata ima najbolju zaštitu. NOD je među prvih 10, tačnije 9, ali je zato najjači što se tiče resursa, tako da meni to odgovara, u pravu si, i prelak je za crackovati i to je meni neka sredina, ionako ne pamtim kada sam imao virus, znam šta radim.
 
E ljudi , instalirao sam sve fino. Sve super radi ali mi ostali oni .old folderi koji mi zauzimaju sav prostor. Kako da ih se rijesim , preko Disc Cleanup sam pokusao ali on uopste ne registruje te foldere :icon_question:
 
Član
Jao pa trebo si mu trehnit format a ne da instal preko toga pa da ti to ostane. :icon_rolleyes:
 
Trebo jesam , ali vidis da nisam.Kad pokusam normalno delete , pise da sadrzi neke fajlove bez kojih racunar ne moze raditi :icon_rolleyes:
 
Član
program se zove "MOVE ON BOOT"

Ako si siguran da ti ne trebaju neki fajlovi s ovim cudom mozes obrisati sve, izaberes sta brises restartas i to je to, ali eto procitaj uputstvo i citaj malo sta te pita i skontaces, program je dzabaver :) pa kucaj na google i naci ces ga.
 
Top