Windows 7 download

Windows 7 download

Raja , pomozite , imam Vistu i kao sto znate to qrcu ne valja :D Ima li neko provjeren link za download WIndows-a 7 i jos da mi kaze na koji nacin mogu sacuvati C:. Ispao sam iz tog fazona , nemam pojma oko racunara nista pa eto , pomozite :D
 
Član
Ako ti je pao sistem onda idi po starinski, metni c u drugi komp :D:D
Linkovi na pp ili ih smijem ovdje objavit :icon_rolleyes:
 

Fap

Član
samo sve bitne podatke snimis na D: i ako si skinuo sa linkova windows lagano metneš cd :D i instaliras windows ;)
 
Član
Obavezno, pirateby ili neki sajt koji ima malo vise korisnika i komentara i nadji disk koji je mnogo ljudi komentarisalo i da su naravno pozitivni komentari.

Moje prijedlog je da trazis disk koji nema nista u sebi integrisano od programa ili krekova ili cuda nego kako kazu clean verziju sa SP1.

Zatim skines najnoviji "Windows Loader by DAZ" to pises na google i ima pise ofitial bla bla

Pa instaliras windows BEZ upisivanja cd key i skines kvakicu sa "Automaticaly Activate Windows..." kad se sve zavrsi onda pokrenes taj LOADER koji si skinuo i sacekas jedno 5 min pa ako sam ne ponudi restart ti ga restartaj.

Onda skidaj najnovije drajvere za tvoju plocu i uredjaje sa sajta proizvodjaca.

Onda skidaj "Microsoft Security Essentials" to ti je po meni i jos mnogima najbolji besplatan antivirus, trenutno.

Onda jos jedan restart, pa onda UPDATE ovog antivirusa i FULL Scan isto.

Ina kraju windows update i sve koje on oznaci sa IMPORTANT skidaj i instaliraj

I tek si onda zavrsio i mozes poceti s ostalim programima i cudima koja ti trebaju.
 
Član
Kakav je taj antivirus je li usporava komp puno. Ja par godina nemam antivirus i neki dan instal nod i malo mi je sporiji komp pa ne znam da taj instal sto ti govoris
 
Član
Microsoft Security Essentials smeće obično. Ne bih ga preporučio. Nema "lakšeg" za sistem od NOD-a.
 
Član
Pa rekoh po meni i po jos mnogo ljudi je taj ok ako ne i najbolji besplatan, ali kazem trenutno s obzirom da se to brzo mijenja.

Sto se tice besplatnih ja samo taj instaliram svuda, radi i nemam nekih problema i ne usporava znacajno ako je racunar imalo normalan.

A normalan racunar znaci da ili nije stariji od godinu ako je placen ispod 1500 KM ili da nije stariji od 3-4 god ako je placen preko te cijene.

Ali to su odokativne mjere, ne mogu znati valja li nesto napamet, moze te neko i oderati za cijenu a prodati ti smece pa onda uzmi da ako je preko godinu dvije nije bas nesto posebno pa ces sa svakim antivirusom osjetit neko usporavanje.

Treca stvar desavalo se da na dva slicna po snazi racunara dva antivirusa rade totalno drugacije, radi komponenti kao sto su ploca ili mrezna kartica recimo.

Tako da ta prica sad koji je bolji ili najbolji je malo ...... ovaj je napravio Microsoft isto kao i windows i radi posao i meni je on za sad sasvim ok a i po mnogo testova koji opet ne mora da znace nista je prestigao aviru koja je bila jedna od najboljih bespatnih do sad.

Pa eto sad ti to sve procitaj pa odluci sam :D

Pa evo od prosle Godine nesto recimo:

RAP-quadrant-Apr-Oct11-850.jpg


Pa trazite dalje za ovu i za novije verzije.
 

Fap

Član
mara- je napisao(la):
Microsoft Security Essentials smeće obično. Ne bih ga preporučio. Nema "lakšeg" za sistem od NOD-a.

podpis

Microsoft Security Essentials nepreporucujem ni ne prijatelju :D
Nod je majka ;)
 
Član
Nod se placa a ako ces placat onda uzmi kaspersky, ja sam preporucio besplatan antivirus koji koristim na vise racunara, a kasperski imam na 60 komada pa mislim da je ipak moje iskustvo necemu vrijedno.

Ali zamolicu sve koji kazu da je nesto smece da navedu poneki argument ili primjer u kome je nesto drugo bolje a pri tom da porede istu klasu ne mogu se porediti antivirusi koji se placaju i koji se dobiju dzaba to je nerealno i netacno i samo stvara vecu zabunu nego pomoc.

Otisli smo u OFF prica je o instalaciji windowsa ja se izvinjavam na off ali tako je uvjek, ja sam dao svoj predlog, vi niste svoj pa napisite i svoj predlog pa nek covjek sam odluci sta ce iz nasih predloga a ne da se mi prepiremo koji je bolji i jos vise ga zbunimo.

Mada mislim da je i ova tema gotova odaavno i da je vec instalirao i zavrsio sve tako da je dzaba sad pricat.
 
Administrator
hajde ko ima provjerene linkove i da odlicno rade nek posalje i meni ili nek postavi i ovdje :)

A sto se tice antivirusa, do sada koristio nod 32 i to je veoma kilavo radio... sada kupio licenciran kaspersky pa cu da vidim kako radi.
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
hajde ko ima provjerene linkove i da odlicno rade nek posalje i meni ili nek postavi i ovdje :)

A sto se tice antivirusa, do sada koristio nod 32 i to je veoma kilavo radio... sada kupio licenciran kaspersky pa cu da vidim kako radi.

Trebace ti malkice engleskog al sve je kako treba :

http://www.mydigitallife.info/windows-7-iso-x86-and-x64-official-direct-download-links-ultimate-professional-and-home-premium/

Posle ovoga Windows loader by DAZ pisi na googlu i nadji oficijelni download i sajt

I imas ostalo u predhodnom mom postu.
 
Član
@mjenic

:lol: Cuj NOD se plaća. :lol: Kao da i za to ne postoji rješenje, kao i za Windows 7. A drugo, MSE je smeće, i kažem to jer imam argument. Instalirao ga, sistem bukvalno zaglavio, toliko mi je usporio sistem, da mi je trebalo 5 minuta da ga deinstalira. I nemoj misliti da je spor računar, imam čak i SSD.
 
Član
mara- je napisao(la):
@mjenic

:lol: Cuj NOD se plaća. :lol: Kao da i za to ne postoji rješenje, kao i za Windows 7. A drugo, MSE je smeće, i kažem to jer imam argument. Instalirao ga, sistem bukvalno zaglavio, toliko mi je usporio sistem, da mi je trebalo 5 minuta da ga deinstalira. I nemoj misliti da je spor računar, imam čak i SSD.

Svaka cast na argumentu, ali necemo suditi po jednom racunaru valjda, ajmo dalje.

Naravno postoji crack, ali govorimo o dvije kategorije besplatni i placase.

Ako ces o placenim ili "placenim" opet je NOD mnogo losiji od Kasperskog tako da ne znam sta dalje da kazem a da ne idem dalje u OFF.

Odo sad napravit temu :D
 
Top