Win7 Problem sa zvukom

Win7 Problem sa zvukom

Član
Dakle... Windows 7 32bit, Realtek zvucna (zadnji driveri R2.68), Maticna Asus P5K/EPU

Imam problemcic sa zvukom, tacnije samo MONO zvuk imam, nema sta nisam pokusao ali nema sanse da rade oba zvucnika (Ispravni su). Probao sam i sa zadnjim izlazima i sa prednjim... medjutim nista MONO pa ga hebi :D

Neke ideje? Ili je neko imao slican problem?
 
Član
Jel imas prednji port? splitaj portove...imas tamo u opcijama u realtek manageru... a druga stvar u speaker tabu imas headphone visualtion probaj enablati...
 
Jesi isao tamo na speakers, pa na properties, ako si procackao tu sve i nema rezultata, pokusaj reinstalirati drivere. Jel imas onaj program "Driver Genius Professional Edition", dobar program pravo, upalis ga i on sam pronadje najnovije drajvere, i poskida ih ti ih samo instaliras.;)

p.s. evo kolega spomenu realtek manager, jel ti postavljeno na stereo ili?
 
Član
Mislim da imas problem sa win 7 da taj drajver ne podrzava karticu kako treba instaliraj driver od win XP. I mislim da ces rijesiti problem. Samo pokazi win 7 gdje stoji drvajver od XP-a Imao sam slican problem sa svojom M-audio karticom :D:D:D
 
Član
Ovo gore sam sve pokusao, i splito portove i reinstaliro drivere... sve sto bi svako normalan probo xD

@madmono

Kako to da odradim?
 
Top