Win XP 64-bit

Win XP 64-bit

Član
E ovako, vec par godina imam ovu masinu(racunar) procesor je Pentium 630 64-bit, ali nikad na njemu nisam imao xp x64, pa upravo sad skidam neku verziju x64, pa me interesuje dali ima razlike izmedju 32bitnog i 64. Znam da je "razlika" dupla i gledao sam usporedbu ali interesuje me koliko prosjecan korisnik to osjeti i dali su sebi stvorit vise stete nego koristi? Jer danas je 5-ti put kako ga formatiram od jucer:D..
pa eto ako se neko susretao svaki komentar je dobrodosao


nemojte mi samo reci ja je win xp x64 samo za amd procesore :icon_sad::icon_mad:
 
Član
Kakva crna dupla razlika :lol:
Većina programa što radi na 32bita radiće i na 64bita, tako da nećeš tu puno osjetiti da si zakinut...
Driveri ti neće raditi ako nisu za x64 (vjerovatno moraš skinuti drivere), do sada si imao za x86...
 
nece bas svi programi raditi na x64..... koristio sam skoro pa od kako sam uzeo komp x64 xp (sempron 2800+ ga gurao) i dosta programa ne radi, igrica takodje, a ono sto radi radi mnogo bolje, samo je bitno da imas vise rama i to je to.....

sto se tice win 7 x64 prica je drugacija, emu za x86 aplikacije je mnogo bolje uradjen tako da nema problema, a na xp manje vise, ali nije strasno.....
 
Član
cuj dupla razlika pa ako imas 64bitni procesor i 4gige rama normalno da je 64bitni bolji i btw dajte mi ime jednog programa koji ne radi na 64bitnoj verziji ? za sve postoji rjesenje i radi sve tako da....
 
MeBeSad je napisao(la):
cuj dupla razlika pa ako imas 64bitni procesor i 4gige rama normalno da je 64bitni bolji i btw dajte mi ime jednog programa koji ne radi na 64bitnoj verziji ? za sve postoji rjesenje i radi sve tako da....

Na XP x64 koliko se sjecam igrica Splinter Cell Double Agent 100% nije radila, od programa se ne sjecam, ali znam da ima programcica koji ne radi, ali jako mali broj..... ;)
 
Član
instalirao sam xp x64 pa nisam imao driver za wireless karticu tako da sam vratio na obicni, a to da nema razlike nema govora o tome, sto kolega iznad mene rece nebi ga pravili i prodavali.. probao sam i Win XP Performance edition, onako nije los za lijepo radi,samo ja licno nemam potrebe za tom verzijom tako da ide profesional ..hvala na odgovorima, sto se mene tice moze LocK
 
Član
Skoro pa sam siguran da imaš drivere skinuti za to...

Unesi u digitron 2^32 i skontaćeš što ne može više od 4 (3.5) GB RAM memorije na XP 32bit i zašto je napravljen 64bit ;)
 
Top