WILLYS

WILLYS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
deez je napisao(la):
Predobro izgleda!
Kao klinac sam se lozio na ovo...
ovo je otac svih terenaca! A neverovatna fora je taj 200d motor, agregat koji "meda ne moze" u w123-ci ali ugradjuje se bukvalno u sve zivo... u hladnjace, brodove, razne agregate... i evo ga dodje u dedu Willys-a...
Najezio sam se od neke "dragosti"...

jednostavno receno MERCEDES, nema mu smrti, a W123 je meni ostala kao djetu u lijepom sjecanju...mogu reci da je puno udobnija od sadasnje mi W202...
200D je bio i u ovom njegovom prvom JEEP-u, sad je i u WILLYS-u, jednostavno nema mu mane ni zamjerke.
 
Član
ma odlican!!!
...imao sam priliku da vozim jednog ovakvog...al je bio potpuna fabrika...cak i motor!!!
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
ma nije htjeo u drugu boju jer se trudio da sto vise lici na fabriku, i uspio je:cool:

Ne bih baš rekao..
Ako je išao već na origigi look, nije trebao stavljati roll bar, koji mu stoji ko k* na čelu, niti maglenke na njega..
Willys je legenda...trebao je potrefiti army green, udariti bijelu zvijezdu preko haube, i bočno serijski broj...
 
Član
a dobro možda nije ciljano na 100% look iz tadašnjih vremena, ali ne može se reći da je fulan izgled..
meni osobno izgleda odlično, stvarno je temeljito urađen, uh šta bih dala da mi je jedan da mogu s njim u Velebit..:cool::cool:
 
Član
Tiburon je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
ma nije htjeo u drugu boju jer se trudio da sto vise lici na fabriku, i uspio je:cool:

Ne bih baš rekao..
Ako je išao već na origigi look, nije trebao stavljati roll bar, koji mu stoji ko k* na čelu, niti maglenke na njega..
Willys je legenda...trebao je potrefiti army green, udariti bijelu zvijezdu preko haube, i bočno serijski broj...

da je htjeo da mu stoji u garazi kao suvenir vjerovatno ne bi ni bio roll bar niti maglenke...

ali roll bar je tu zato sto mu treba a i maglenke takodjer...taj dzip se sad ne stedi, svaki vikend je off road...zato..sve je na njemu s razlogom!

farba je army green, vidis valjda...a na starijem willysu je imao bijelu zvijezdu, a valjda znas koja je ovo zastava na njemu sada?
a evo ti i petokraka na drugom njegovom jeepu
dcb63dfc.jpg
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
Tiburon je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
ma nije htjeo u drugu boju jer se trudio da sto vise lici na fabriku, i uspio je:cool:

Ne bih baš rekao..
Ako je išao već na origigi look, nije trebao stavljati roll bar, koji mu stoji ko k* na čelu, niti maglenke na njega..
Willys je legenda...trebao je potrefiti army green, udariti bijelu zvijezdu preko haube, i bočno serijski broj...

da je htjeo da mu stoji u garazi kao suvenir vjerovatno ne bi ni bio roll bar niti maglenke...

ali roll bar je tu zato sto mu treba a i maglenke takodjer...taj dzip se sad ne stedi, svaki vikend je off road...zato..sve je na njemu s razlogom!

farba je army green, vidis valjda...a na starijem willysu je imao bijelu zvijezdu, a valjda znas koja je ovo zastava na njemu sada?
a evo ti i petokraka na drugom njegovom jeepu
dcb63dfc.jpg

Ma dobro, svako ima svoje..ja bi to drugačije odradio..
Ovo je jedno od bitnijih oruđa pobjede saveznika u WWII, kod mene ima massive respect;)
 

MTR

Član
to vi na ljetnim gumama u sumu krenuli , ovaj Range cim stane propada po metra kolko je tezak:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top