wi fi moja tv

wi fi moja tv

Član
problem imam sa wi-fi kod moje tv,imam zte zxv10 h2o1l router,nemam pasworda od njega,onaj fabricki ne odgovara,wi fi ima,znaci mogu ga pronaci u kući ali nemam od njega pasworda,iz bh telecoma kazu da neznaju a oni su ga sigurno promjenili,da li postoji neki glavni pasword s kojim bi mogao da provalim to jer ga ne smijem resetovat..
 
Član
a zato ga nesmijes resetovati ?

svaki put kad mi zapne reset uradim i na njihovoj stanici imas citavo podesavanje

imas i ovdi tema i savjeta i taj password , procitaj malo ,password da udjes u opcije je kod svih isti i u biti su sve iste opcije od Wi-fi neces ni saznati ako je neko drugi na svojoj mrezi koristio i ako je izmejnio , reset i ukucaj svoju sifru i naziv mreze kako zelis da ti stoji a oni ako ti daju novu sifru/pass pretezno uzimaju 102030(ako kome zatreba )

http://www.bhtuning.com/kalo-instalirati-wi-fi-modem-na-adsl-moja-t-79720.html
 
Član
trazio sam sva ta uputstva i ne pase mi ni jedan pasword probo sam i onaj sto pise na njemu..a zvao sam ih kazu da ne smijem reset kako je taj ruter komplikovan bolje da niste ne diram nego da kupim drugi i da ga nakacim,a meni se ne bacaju pare ako vec imam wi fi na ovom..
 

JD.

Član
ako hoces da nastimas wi-fi moras uci u modem

192.168.1.1

username: admin
password: vr10vr10tajn1pa55

i onda tu u opcijama nastimas sebi wireless mrezu, ime mreze password itd...
 
Član
nije to neki problem za reset samo uzmi instukcije od bilze sledec ruotera sa njihove stanice ,
kada ja koji nema veze sa racunarom sam pokusao i uspio ili udji i zapisi sve kako je sada podeseno i reset, udjes u wireeles i namjesti sebi novu sifru vrati podatke kako su bili i gotovo gdje ces kupovati drugi covjece pa sta ako i taj novi zatrokira, uzmi to u ruke svoje i popravi
 
Ako imas problema sa modemom MojaTV, prijavi kvar na 1422, to je centrala bh telecoma i onda oni salju prijavu u grad iz kojeg je kvar prijavljen i onda dodje ekipa koja je zaduzena za popravku uredjana na bh telecom mrezi... tako sam ja do sada svaki put zvao kad sam imao problem i 2 puta su mi mijenjali modem zbog neispravnosti... nemoj nista cackati, samo prijavi kvar na onaj gore broj (besplatan je) ;)
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
Ako imas problema sa modemom MojaTV, prijavi kvar na 1422, to je centrala bh telecoma i onda oni salju prijavu u grad iz kojeg je kvar prijavljen i onda dodje ekipa koja je zaduzena za popravku uredjana na bh telecom mrezi... tako sam ja do sada svaki put zvao kad sam imao problem i 2 puta su mi mijenjali modem zbog neispravnosti... nemoj nista cackati, samo prijavi kvar na onaj gore broj (besplatan je) ;)

znam druze zvao sam vec 10 puta bar al niko nije dosao,pokusat cu jos jednom jer ne bih da cackam nesto mozda bi ga i znao podesit al da nebi oni nesto zezali poslije..
 
Top