WCOTY: VW Golf VI proglašen za automobil godine

WCOTY: VW Golf VI proglašen za automobil godine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
corrado je napisao(la):
bulex je napisao(la):
neki ljudi jednostavno ne mogu da podnesu da iz godine u godinu... ih svabo sa svojim VWom jebe u zdrav mozak :D
:cool::cool:

svi ga kao mrze, seljački auto ovo ono... a uvijek je na vrhu.. ko zna zašto.. možda je stvarno dobar?

dje je to on jos sta dobio...dje je jos u vrhu?
prvu nagradu da je dobio, i odma je svudje...
haj nadji makar jos nesto...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
corrado je napisao(la):
bulex je napisao(la):
neki ljudi jednostavno ne mogu da podnesu da iz godine u godinu... ih svabo sa svojim VWom jebe u zdrav mozak :D
:cool::cool:

svi ga kao mrze, seljački auto ovo ono... a uvijek je na vrhu.. ko zna zašto.. možda je stvarno dobar?

dje je to on jos sta dobio...dje je jos u vrhu?
prvu nagradu da je dobio, i odma je svudje...
haj nadji makar jos nesto...

:lol::lol::lol: da... imaš pravo.. dobio je samo nagradu za najbolji auto godine, jebeš to, treba neku slabiju još dobit pa će onda bit dobar
 
Član
corrado je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
corrado je napisao(la):
bulex je napisao(la):
neki ljudi jednostavno ne mogu da podnesu da iz godine u godinu... ih svabo sa svojim VWom jebe u zdrav mozak :D
:cool::cool:

svi ga kao mrze, seljački auto ovo ono... a uvijek je na vrhu.. ko zna zašto.. možda je stvarno dobar?

dje je to on jos sta dobio...dje je jos u vrhu?
prvu nagradu da je dobio, i odma je svudje...
haj nadji makar jos nesto...

:lol::lol::lol: da... imaš pravo.. dobio je samo nagradu za najbolji auto godine, jebeš to, treba neku slabiju još dobit pa će onda bit dobar

ja sam samo citirao tvoje rijeci...nadji mi po cemu je to jos...
eto i prosle godine Mazda 2, pretprosle Lexus...a po vama ta auta ne valjaju...
ako vam je auto godine mjerilo, onda stvarno...:icon_confused:
 
Član
sigurno da je svaki auto koji je dobio tu nagradu i zaslužio... jer ti novinari koji daju glasove samo hodaju okolo i voze, testiraju, isprobavaju novitete autoindustrije, pa ako nakon vjerojatno par stotina provozanih auta kažu da je neki najbolji novi model te godine vjerujem im...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top