W211 e220cdi

W211 e220cdi

Član
Poz ekipa.Imam problem sa e klasom.U pitanju je w211 e220 cdi 110kw 5gtronic...Desava mi se kad je hladno auto kad se vozi obrtaji pocnu varirati od 150 do 300 i auto ubrzava.Jos sam primjetio pad snage za 30%,auto losije vuce i izgubio je obrtni moment bas se osjeti..poceo je i vise da trosi..kad ga hladnog vozim krenem sa njim i drzim ga u D i stanem i odjednom pocne da se trese auto bas ruzno radi izbacim ga u P sve prestane..Takodje jos prilikom ubrzavanja cuju se bas velike vibracije...Nekidan mi se desio jos jedan problem,auto je bio zagrijan bas,vozio sam ga i u jednom trenutno je presaltao brzinu u vecu culo se nesto kao da ga zatuši,i tu sam izgubio gas,nije htio primati gas,saltao sam ga rucno nista,gas u pod on nista,bas slabo ubrzava nece ni da salta brzine..vozio sam ga tako 10 km i stao sam kraj ceste,ugasio ga i upalio i onda se povratio ..treba mi pomoc,da li je Wandler otisao uz njega i turbo,sta mogu da ocekujem od kvarova ...auto ima dpf nema dima gram nimalo....auto ima 308k na satu .ulje mijenjano na 285k...Sta bi mogao biti kvar?
 
Top