w203 problem sa centralnom

w203 problem sa centralnom

Član
U posljednje vrijeme mi se pocelo desavati da kad pritisnem da se otkljuca ili zakljuca, jedna strana cisto poludi, onaj "pipak" se digne i spusti nekoliko puta veoma brzo i nekad ostane zakljucano a nekad otkljucano kad se smiri. Moram 2-3 puta tako odraditi da bi zakljucao ili otkljucao auto. Prvo mi se desavalo na vozacevim vratima, a sad i na vratima iza. Do cega bi najprije moglo biti i gdje bi to u Sarajevu i okolini mogao najbolje popraviti. Hvala.
 
Član
Druze ja sam je popravljo 3 puta , u bravi imaju zupcanici koji su plasticni i vremenom se izlizu . Mene je kostao popravak oko 90 km sa 1 god garancije .
 
Član
Fabricka je centralna. Moguce da je do tih zupcanika posto bas izgleda po onom pipku kao da preskace. Valjda se javi ko od sarajlija da zna gdje bi mogao popraviti.
Hvala obojici.
 
Član
Brave su jedna od mana w203 i malo koga nisu zezale . Pogledaj koliko para je polovna brava a koliko popravak i hoce li ti dati garanciju na popravak . U BL je popravak bio isto para kao i polovna brava ( vozaceva vrata ) na otpadima . Ako nemas garanciju na popravak moj savjet je kupiti polovnu bravu .
 
Top