W202 C220 CDI

W202 C220 CDI

tesko druze ces to naci , pogledaj na nekom od otpada , mozda ima sacuvan koji primjerak a ako ne bude ebay ti ne gine :cool:
 
Član
Mali update ..:p
Stavio sam svoje feluge 17" i malo sam grill "tjuniro" :D
Evo nesto slika koji su tel. slikane :







 
Član
Dobar dobar ja sam prije mjesec dana uzeo onog iz 1997 220 DIESEL unutra je isti kao tvoj samo moj presao 150 neki ga cistunko vozao vise je u garazi bio :) 12 sam dao za njega. Ćači se svidio pravo pa cu ga dat njemu a ja sam našao sad C180 kompresor iz 1998 još bolji :) malo više troši al to meni treba ;) jos jednom dobar merc znas kako se kaze mercedes je mercedes a sve su ostalo auta
 
Uuuuuu fele su vrh vrhoma, ima da sjednu ko budali samar:)!(Koliko su te izasle, ako nije tajna)? A mecka ko mecka, samo rijeci hvale! Imam i ja isto sivi ali je c180 i 99'! Puno sretnih kilometara, i da te posluzi, a znam da hoce mercedes je to! (p.s. pazi samo da ti ne zavrsi karijeru ko i onaj zeleni:):p
 
Član
Izasle su me 800 KM i extra su bas , a Mecka me sluzi odlicno a ostalo je na meni da ne zavrsi kao zeleni :icon_sad:
 
Član
Extra ti je mecka, vrh stanje. Felne izgledaju vrhunski;) Vidjam ovakav isti samo c36 amg, sila od auta
 
Član
@ OLENSONER - Feluge sam kupio u Prijedoru a ovo su replika od C63 AMG ..

@ DELLAS - C36 je jebac pravi , jeli u Bg ga vidjas ili ?
 
Top