w124 200E - savjet

w124 200E - savjet

Član
Zakačim na konzervu te vaše leševe i odradimo jedan od 0-100 km/h ispod 20 sekundi:D

Ako se trule mečke na rastave po pola od udara G sile:lol:
 
Član
Gradska potrosnja takvog motora ne ide ispod 10-11l benzina,sumnjam da ce trositi 10l plina cisto gradske.
http://www.pik.ba/artikal/3916287/mercedes-124-kupe/ O ovome sam ti pisao prije...
 
Član
Nemrin je napisao(la):
Gradska potrosnja takvog motora ne ide ispod 10-11l benzina,sumnjam da ce trositi 10l plina cisto gradske.
http://www.pik.ba/artikal/3916287/mercedes-124-kupe/ O ovome sam ti pisao prije...

da,da to je taj :icon_smile: ovaj je za izlozbu koliko je dobar,al nazalost treba mi neki sa 4 vrata jbg :icon_sad: i to bi se vozilo samo na otvorenom putu,gradske voznje bi bilo mozda 10%,mozda ni toliko... tako da se nadam da bi vukao tu negdje oko 10l plina ;)
 
Taj mercedes ima oko 120 konja :cool:
Jbt ovaj Zela se qrci kao da voza neko auta da valja, a ne Peugeota 106 najnizu klasu auta, kao sto kolega allex kaze ˝udoban ko volovska kola˝ :lol: Tko bi od njega ostao da voza ne daj Boze 206 :cool:
 

rs6

Član
tomislav_amg je napisao(la):
Taj mercedes ima oko 120 konja :cool:
Jbt ovaj Zela se qrci kao da voza neko auta da valja, a ne Peugeota 106 najnizu klasu auta, kao sto kolega allex kaze ˝udoban ko volovska kola˝ :lol: Tko bi od njega ostao da voza ne daj Boze 206 :cool:


ahahahahaha vala bas !!! :D


nego taj 2.0 benz + plin prijatelj mi ima istog, i ne zali se, ali ne ocekuj da je zivahan ....
 
Član
Tko će drugi o klasama nego ljudi kojima je Mercedes od 30 godina pojam udobnosti i vrhunac auto industrije. Naravno da su udobni kada nema dovoljno dugog pravca u državi da mogu nabiti preko 80 km/h :D
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Tko će drugi o klasama nego ljudi kojima je Mercedes od 30 godina pojam udobnosti i vrhunac auto industrije. Naravno da su udobni kada nema dovoljno dugog pravca u državi da mogu nabiti preko 80 km/h :D

ZELA brate mili,ako nemas reci nista pametno bolje cuti molim te ko Boga... :lol: ja ovde trazim neke pametne i iskusne ljude da mi pomognu,a ne tebe ;)

I imam jos jedno pitanje za sve... Da li se na w124 mogu staviti 17-ke felne,prednje 8,5J a zadnje 10J,ET50... nasao sam jedne pravo dobre i jeftine,pa me interesuje dal bi one pasovale na w124 :icon_smile:
 
Član
Sta got te zanima vezano za plin na 124 slobodno se obrati na PM. Osobno vozim w124 300e na plin...
Za 200e ne ocekuj neku brzinu, a i plina znaju uzimat dosta....
 
Član
Vozim i ja merca 190ku do nedavno je bio benzin 2.0 120ks a sad je 2.0d sta reci benzinac jede cestu al tad su nastali problemi oko ka glave hoce-nece trosi preko 20l,,a i ugradnja plina ti je zajebancija razjebe ti ka glavu pa trosi i plina preko 20l,,ako nisi ljubitelj neke brzine dizela sebi trazi 2.5 :cool:
 
Sahman_Turbe je napisao(la):
Vozim i ja merca 190ku do nedavno je bio benzin 2.0 120ks a sad je 2.0d sta reci benzinac jede cestu al tad su nastali problemi oko ka glave hoce-nece trosi preko 20l,,a i ugradnja plina ti je zajebancija razjebe ti ka glavu pa trosi i plina preko 20l,,ako nisi ljubitelj neke brzine dizela sebi trazi 2.5 :cool:

jel ima zivosti 2,0d u 190tki na odnosu na w124 2,0d (trebalo bi biti :icon_question:) i kolika je potrosnja
 
Član
zadnja-kocnica je napisao(la):
Sahman_Turbe je napisao(la):
Vozim i ja merca 190ku do nedavno je bio benzin 2.0 120ks a sad je 2.0d sta reci benzinac jede cestu al tad su nastali problemi oko ka glave hoce-nece trosi preko 20l,,a i ugradnja plina ti je zajebancija razjebe ti ka glavu pa trosi i plina preko 20l,,ako nisi ljubitelj neke brzine dizela sebi trazi 2.5 :cool:

jel ima zivosti 2,0d u 190tki na odnosu na w124 2,0d (trebalo bi biti :icon_question:) i kolika je potrosnja

ma kakava crna zivost,,spor je do boga a 124 je jos tezi od 190ke a isti motor pa ti skontaj :cool:
 
Sahman_Turbe je napisao(la):
ma kakava crna zivost,,spor je do boga a 124 je jos tezi od 190ke a isti motor pa ti skontaj :cool:

pa velim da je 190tka laksa od w124 pa mozda je malo zivlji :lol::lol: Znam da w124 2,0 nece da mu se svi sveci mole on ne ide ili je meni to tako jer sam navika na 3,0
 
Top