VW vs HONDA

VW vs HONDA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
ih kad kad je ikad nurijin tdi pocijepo type r :) dok jos nije bio nabrijan :)

:cool::cool:

Little Dragon je napisao(la):
ma samo 3 slova cu vam napisati tj 6 , GSI OPC :cool: idemo kuhanjeeeeeeeeeeeeeeeeee

ima jedan video bas nedavno sam gledao Golf 2 GTI G60 3x pobijedi novu Corcu OPC
evo nasao sam sad ne znam da li je tjuniran ili nije ja mislim da nije
http://www.youtube.com/watch?v=RKRKUSb4GKc&feature=PlayList&p=5DADAEBCE7823CFF&playnext=1&playnext_from=PL&index=33
:icon_exclaim:
 
Član
Dovoljno je reci samo da je honda atmosferac i da je izvukla konja kao ovi s turbom! :lol:
I logicno je da ce na ovakvom testu biti brzi, ali za nijansu malu! ;)
 
Član
Golf biram u ovom slucaju :D Da je stari CTR upitanju, onda Honda.

Ovaj novi mi je nekako bas "nedefinisan" i ima ruzan zvuk u odnosu na stari...
 
Haa? Aaaa ja cijelo vrijeme mislim da se ovdje prica o ep3,aaaa sj*o sam se onda,ma pusti ovaj novi bezze,EP3 je Bog i batina,pogotvo onaj za Japansko trziste sa LSD-om,15 ks vise itd.

Uglavnom novi civic sucks :D (na spram starog)
 
Član
Potrazite na youtube testove tih auta, fift gear ubjedljivo na prvo mjesto stavlja upravo tu hondu, koja po njima neuporediva sa bilo kojim autom iz te klase...
Eto potrazite test, ima focus st, astra opc, golf gti, i ciko na kraju kaze da su autici ljepuskasti ali da na njihovom testu jos uvijek honda civic zauzima ubjedivo prvo mjesto.
Mada je meni GTI 5 dosta ljepsi od nje!!
 
_vwfan_ je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
ih kad kad je ikad nurijin tdi pocijepo type r :) dok jos nije bio nabrijan :)

:cool::cool:

Little Dragon je napisao(la):
ma samo 3 slova cu vam napisati tj 6 , GSI OPC :cool: idemo kuhanjeeeeeeeeeeeeeeeeee

ima jedan video bas nedavno sam gledao Golf 2 GTI G60 3x pobijedi novu Corcu OPC
evo nasao sam sad ne znam da li je tjuniran ili nije ja mislim da nije
http://www.youtube.com/watch?v=RKRKUSb4GKc&feature=PlayList&p=5DADAEBCE7823CFF&playnext=1&playnext_from=PL&index=33
:icon_exclaim:



hehehehe nigdje veze ti je poredenje , nemoj da ja stavljam klipove sa kadetom , fulio si temu malo nemoj mi ubacivat neku napakovanu trulju sto se trka sa ovom fabrickom ljepoticom koja i nije negi sportski fenomen 1.6 turbo 7.2 do 100 , znaci fabricki golf 2 GTI meni ne moze nista a sad o pakovanju necu da pricam tako fula primjer :123:
 
Član
Honda je ispala iz stosa ona je mozda imala auta 90 tih a sad ne moze ni da prismrdi VW-eu , najaci motor koji honda pravi je 295 KS to je mozda bilo dovoljno devedesetih za sportska auta a sad ??? koji su djavo radili 20 godina ??? VW TSI tehnika je ostavila hondu daleko iza ...
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
_vwfan_ je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
ih kad kad je ikad nurijin tdi pocijepo type r :) dok jos nije bio nabrijan :)

:cool::cool:

Little Dragon je napisao(la):
ma samo 3 slova cu vam napisati tj 6 , GSI OPC :cool: idemo kuhanjeeeeeeeeeeeeeeeeee

ima jedan video bas nedavno sam gledao Golf 2 GTI G60 3x pobijedi novu Corcu OPC
evo nasao sam sad ne znam da li je tjuniran ili nije ja mislim da nije
http://www.youtube.com/watch?v=RKRKUSb4GKc&feature=PlayList&p=5DADAEBCE7823CFF&playnext=1&playnext_from=PL&index=33
:icon_exclaim:



hehehehe nigdje veze ti je poredenje , nemoj da ja stavljam klipove sa kadetom , fulio si temu malo nemoj mi ubacivat neku napakovanu trulju sto se trka sa ovom fabrickom ljepoticom koja i nije negi sportski fenomen 1.6 turbo 7.2 do 100 , znaci fabricki golf 2 GTI meni ne moze nista a sad o pakovanju necu da pricam tako fula primjer :123:


druze ovo je GTI G60 ja mislim da ovo G nesto znaci ali nema veze
:icon_exclaim:
 
Član
Ja sam nasao malo drugacija vremena, pa ih usporedite sa Opel GTC-om i Focusom ST... jeftinija auta a tih vasih Hondi i VW-a ni na mapi nema, i jos R32 debelo iza, a toliko skuplji :D

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=82508
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top