VW vozaci i njihovi pojmovi...

VW vozaci i njihovi pojmovi...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
fiatu trenutno najluksuzniji auto linea jel? dobiš to za 12.5k€ .. negdje oprema i cijena passata b5.5... performanse passata b2 otprilike.. ajmo dalje, najjači novi punto 130ks ,manje od 9k€, oprema i cijena otprilike dobrog golfa mk4, performanse golfa mk2 .. mislim da stvarno nema potrebe uspoređivat dalje išta, 50% VW modela je u klasi iznad fiata kompletno

*cijene su iz HR
 

MTR

Član
razvuce se i ova tema , al htjedoh reci : sva su auta dobra , kako kome koji model i proizvodjac , evo npr. S Pasatom ( TDI,85 kW ) sam za 4 godine napravio nesto oko 140 milja , crko motor na 55 hiljada dobio novi u ASA jer je bio pod garancijom , stedljiv , dobro ide , al brate ode trap sad pa sad .
S E60 520i ( kupljen nov 2004 ) , super auto , trap fenomenalan al imao problem na 10000 km potrosi oko 2 litre ulja ???? , prodao ga u roku 3 mjeseca .
Vozio S6 od 2001-2002 , jao brate zvijeri , al sukavac tezi , Zenica-Mostar 50 litara, nema veze pojedes sve na cesti . Golf V 1,4 2005 , fin autic , presao s njim 30 milja , nikad nista nije crklo.
Evo mercedes S400 CDi , do sad dali na popravke mogli kupit jos jednog istog .
I znas sta vam mogu rec , imam u firmi Renoa Scenica 1,9 dCi 2002 godina , presao 230000 milja , samo redovni servisi , ide brate ( jes da je ruzan ) , udoban je , malo trosi , stane u gepek tona stvari .....

Ne znam po meni je svejedno VW ili nesto drugo samo nek je pouzdano
 
Član
corrado je napisao(la):
fiatu trenutno najluksuzniji auto linea jel? dobiš to za 12.5k€ .. negdje oprema i cijena passata b5.5... performanse passata b2 otprilike.. ajmo dalje, najjači novi punto 130ks ,manje od 9k€, oprema i cijena otprilike dobrog golfa mk4, performanse golfa mk2 .. mislim da stvarno nema potrebe uspoređivat dalje išta, 50% VW modela je u klasi iznad fiata kompletno

*cijene su iz HR

kao prvo,mislim da si iz hrvatske
koliko ja znam,nije linea nego croma
Multijet 2,4 20v (200 ks)
a sta je s tim?
ako volis vw reci to,a ne siri dezinformacije
i to sto vw precjenjuje auta,nije problem fiata nego njemacke autoindustrije
nisam fan nijednog proizvodjaca,al de uozbilji se malo
vidim da si zadrti vw fan,pa rekoh da te probam malo osvijestit,ovdje bar vlada misljenje vecine da je vw vrh,al u hrvatskoj je to sa opelom?pa otkud ti protiv vecine?
 
Član
neznam za tebe, ja nikad nisam sreo nekoga ovdje (u HR) ko kaže da je astra bolja od golfa ili vectra od passata, samo cjenovno bolji ništa drugo.. Nikad nisam od nikoga čuo da je iste klase opel bolji od iste klase vw-a, ovdje više i ne vlada mišljenje tolko da si zadrti balkanac ako voliš vw, a i šta sa tom chromom, 2.4 jel 5 cilindri, i 200ks? Meni se čini da je linea nekako više limuzinski model koji bi se ak gledaš sa 10km mogo nekako dimenzijama uspoređivat sa passatom, i sramota je da nema većeg izbora motora, al to je fiat, niti se ne očekuje
 
Član
MTR je napisao(la):
S E60 520i ( kupljen nov 2004 ) , super auto , trap fenomenalan al imao problem na 10000 km potrosi oko 2 litre ulja ???? , prodao ga u roku 3 mjeseca

Ne znam po meni je svejedno VW ili nesto drugo samo nek je pouzdano

prikriven wankel :lol:
 
Član
tko bi se rađe vidio ovdje
2008+Fiat+Croma+interior.jpg


nego ovdje
2007-volkswagen-passat-r36-variant-cockpit-interior-view-588x441.jpg
 
Član
corrado je napisao(la):
neznam za tebe, ja nikad nisam sreo nekoga ovdje (u HR) ko kaže da je astra bolja od golfa ili vectra od passata, samo cjenovno bolji ništa drugo.. Nikad nisam od nikoga čuo da je iste klase opel bolji od iste klase vw-a, ovdje više i ne vlada mišljenje tolko da si zadrti balkanac ako voliš vw, a i šta sa tom chromom, 2.4 jel 5 cilindri, i 200ks? Meni se čini da je linea nekako više limuzinski model koji bi se ak gledaš sa 10km mogo nekako dimenzijama uspoređivat sa passatom, i sramota je da nema većeg izbora motora, al to je fiat, niti se ne očekuje

FiatCroma.jpg

sta ovom autu fali?
nisam siguran za klasu,al mislim da je linea nekako ko jetta,a da je croma u rangu passata
vidio sam lineu preksinoc i nije mi izgledala nesto posebno velika
pricas da je samo cjenovna prednost u odnosu opel-vw?
pa zar se onda ne isplati dati vise para z nesto sto je toliko superiorno,kao recimo passat?ili govoris da su tu negdje kvalitetom,ali da su opeli jeftiniji?to opet onda dovodi do cinjenica da vw precjenjuje auta?stvar je,da samo oni koji voze vw pricaju o tom nekom kvalitetu,o krajnicama i kuglama za 10KM,o 3 litra gradske voznje
i moj stari je vozio 2 vw-a,oba passata,prije terenca a i sad mati ganja jednog,doduse starog
tako da znam o cemu pricam
po prici zaljubljenika u vw,on pravi auta koja su vrh autoindustrije
i nemoj bgt sad opet nabrajati "pozitivne" strane vw-a,kao sto su passat cc i scirocco,jer se toga svaki vw fan uhvati kad nema sta drugo
nemoj pogresno shvatit,volim sva auta,od japana do amerike,al spustite se na zemlju malo
samo cekam kad ce se poceti pricat da je passat nadmasio e-klasu il bmwa 5
a phaeton se pokazao nadmocan nad bmwom 7 i s-klasom
pa da mogu umrijet od tuge sto i ja ne vozim DAS AUTO
 
Član
ljudi bilo bi jedino pošteno staviti lock na ovu temu , jer stvarno izmiče kontroli...a nije zanimljivo
 
Član
Bogu moj o cemu se vi raspravljate:icon_question: svako ima svoje,i nista sem Boga nije savrseno i bez mahane,a sad naci auto koje normalno trosi,dobro izgledom,dobro da ide a jos da se svima svidja...nemoguce ba.Vecina raje je pristrasna kada prica o autima i uvijek je vrh ono sto oni vozaju.
Ja vozim forda,i stari vozi forda,uvijek cu vozit forda,a sad nemogu pametovat da mi se nesvidja i da nebi volio imati nekog od bmw-ova,fiata,VW-a i sl.Svako trazi sebi sta mu pase, u nekom odnosu cijena-kvalitet-izgled-iskustvo...
A sad da se prcate izmedju sebe,vridjate,galamite nema smisla...Poslusajte stare kad kazu:" Tuđe ne diraj a svojim se diči"...;)
 
Član
opel i vw su tu negdje kad uzmeš astru i golfa sa prosječnom nekom opremom, al razlika se vidi kad se ode na više razine opreme i motorizacije, vw je malo preskup, al opet se isplati jer ćeš ga naravno prodat nakon nekog vremena isto tako skuplje nego što bi možda trebalo.. a i po mom mišljenju najbolji omjer dobiveno/uloženo ima honda accord ova najnovija

I ak još netko počne zajebavat vw ..

I'm gonna slash and gash, cut anotha hole in ya ass, I spill blood on the wall and play tennis with ya balls. If the phone ring don't answer the call gonna slit ya throat fuck ya like a goat pill ya foreskin off and make a winter coat ~Peace~ :D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top