vw vento

vw vento

Član
vw vento tuzla vr6 original, ubacen 1.8 benzinac u njega, 17" felge, zatamnjen, spusten to je to


150269_1698236103975_1480050536_31736171_7457407_n.jpg


311975_2335043583764_1480050536_32617838_670596_n.jpg


298120_2332481839722_1480050536_32614481_7131210_n.jpg
 
Član
ja skoro kad sam bio u tz pitam jel ima ova vento na forumu, u dva dana sam te vidio jedno 100 puta, vrtis se tamo oko Omege vazda:icon_biggrin:
dobar vento, svidja mi se:cool:
 
predobar je vento ;) bio bi odlican da je vr6 ostao :icon_biggrin: a necu sad o tome samo nek nije dizel sad to je najbitnije ;)

sto se tice eksterijera nema rijeci sve odlicno :cool:
 
nicija masina me nezanima,volim styl,tak da s vana auto izgleda odlicno,unutrasnjost nevidim....;)

al me zanima,gdjesi zbavio farove,dal se mogu naci jos,imam zelju da napravim vento look na mk3,s takvim farovima:D
 
Legend
jako lijep vento , da predjes na sire 16-ke bio bi brutalan , ali i ovako ,...svaka cast ....

@ Gollf 1 TDI ,..................druze vidi ako imas koga u austriji ili njemackoj ,...... www.fk-automotive.de jeftini su a dobri
 
Član
Yugo Masina je napisao(la):
Odlican vento samo da je ostao vr6 da bude u fulu,al je i ovako zvjerka!!!!:cool:
hvala :))



Golf 1 TDI je napisao(la):
nicija masina me nezanima,volim styl,tak da s vana auto izgleda odlicno,unutrasnjost nevidim....;)

al me zanima,gdjesi zbavio farove,dal se mogu naci jos,imam zelju da napravim vento look na mk3,s takvim farovima:D

nabavio sam na e bay i kostaju 400km sa dostavom ovdje nisam mogao nigdje nac a prodo sam felge sa njeg sad idu dezent RI DARK

trizex je napisao(la):
joj merline, slike ne znas postaviti :D ispravljen link i ubaceno jos par slika

ajdine ovo sam sinoc pokuso nesto i nisam mogo da se snadjem gdje se slike ubacuju ipak hvala ti :))

GolFanatiCars je napisao(la):
predobar je vento ;) bio bi odlican da je vr6 ostao :icon_biggrin: a necu sad o tome samo nek nije dizel sad to je najbitnije ;)

sto se tice eksterijera nema rijeci sve odlicno :cool:

hahhaa ma jebo dizela bioje doskora u njemu 1.9 pa sam izvadio opet ubacen benzinac mi motore za dan izprebacivamo sad smo se uhodali i ide to brzo kad imas garazu i alat :)

GolFanatiCars je napisao(la):
predobar je vento ;) bio bi odlican da je vr6 ostao :icon_biggrin: a necu sad o tome samo nek nije dizel sad to je najbitnije ;)

sto se tice eksterijera nema rijeci sve odlicno :cool:

hahhaa ma jebo dizela bioje doskora u njemu 1.9 pa sam izvadio opet ubacen benzinac mi motore za dan izprebacivamo sad smo se uhodali i ide to brzo kad imas garazu i alat :)

zAaKy je napisao(la):
:cool::cool::cool::cool::cool:

Ovo mi je naljepše vozilo iz vag grupacije ;)

heh bas ti hvala trudimo se da bude sve top :)

enesss je napisao(la):
jako lijep vento , da predjes na sire 16-ke bio bi brutalan , ali i ovako ,...svaka cast ....

@ Gollf 1 TDI ,..................druze vidi ako imas koga u austriji ili njemackoj ,...... www.fk-automotive.de jeftini su a dobri

ima prijatelju kamaru rodbine al znas kako je nece niko da ti donese sve govore nema :)

;)
Yugo Masina je napisao(la):
Odlican vento samo da je ostao vr6 da bude u fulu,al je i ovako zvjerka!!!!:cool:

hvala :)

NeverMind je napisao(la):
dobar ventoo druze :cool::cool:

;)


Nexus je napisao(la):
poznati vento iz grada, da valja je:cool:

ma jasta je nego poznat abd do ljeta nove felge i nova boja :)

ArminM je napisao(la):
ja skoro kad sam bio u tz pitam jel ima ova vento na forumu, u dva dana sam te vidio jedno 100 puta, vrtis se tamo oko Omege vazda:icon_biggrin:
dobar vento, svidja mi se:cool:

ma ja se vozam po citav dan ko kad nemam pametnija posla :)) hvala :)

trizex je napisao(la):
joj merline, slike ne znas postaviti :D ispravljen link i ubaceno jos par slika

pa nisam se mogao snac al zato si ti tu hahahahah
 
Top