VW Vento

VW Vento

Član
ma to je bilo tjedan dana na autu dok se nekom drugom na parkingu nije svidjelo pa je skinuo:lol:
 
Član
;)

hvala ekipa, inače meni se više sviđaju ove čelične sa npr.onim malim crnim ratkapama kao na duji nego alu koje imam i nadam se da budu uskoro ponovno bile na autu:icon_rolleyes:
 
Član
bilo mi je nekak preprazno odnaprijed, a i pucala je stalno jer nije bilo načina da se jače učvrsti
 
Legend
lijepo i kulturno
stvarno mi je zao sto su te felge tako zavrsile, ali ako nista, sad idi na 8 i 9.5 varijantu :)
obavezno 195 45 i punim u pod :cool::cool:
 
Član
ništa se previše oko izgleda nije promijenilo, ponovno stavljene g60 čelične, jedva ih nabavio:icon_rolleyes:
07122011c.jpg


kupio sam recaro sjedala od trojke gti, njih ubacio, nemam više lumbalno podešavanje al recaro je ipak recaro

stavljene maglenke zatamnjene original od jubi modela, provučena instalacija tako da bude sve pic-pic
bQgxC.jpg


stražnje lampe od GT modela venta
26082011005medium.jpg


probao sam širene čelične 8J naprijed i 8,5J iza ali sam se razočarao jer za to trebam jako nizak auto što je u mojem slučaju nemoguće

na kraju sam nabavio brock B1 16x9 i to je ovako izgledalo
OtSvZ.jpg


onda sam ugradio klimu napokon jer su vrućine postale neizdržive više i eto tak, lupao polako kilometre dok nisam naletio na trojku GTI TDI i nakon dugo razmišljanja i vaganja da li slagati vento(hrđa je počela ozbiljnije napadati pod, rubnjake i pragove) ipak odlučio prijeđi na dizela :cool: problem je što je auto stranac pa treba to prvo srediti ali ne vjerujem da će biti problema jer imam odličnog majstora:123:

uglavnom, to je to, slijedeći put se javljam, nadam se, s novim autom :lol:
 
Top