Vw Vento - Daljinsko problem!!!

Vw Vento - Daljinsko problem!!!

Član
Pozdrav, vec odavno mi daljinsko ne radi,Nisam 100% siguran ali mislim da je fabricko.kad pritisnem dugme upali se crvena lampica na daljinskom al ne zakljucava. prvo sam mislio da je do baterija,stavio nove al opet isto. Je li neko imao slican problem?
 
Stavi kljuc u bravu okreni kontakt 5 sekundi.Vrati izvadi kljuc iz brave stisni odma dugme za zakljucavanje i drzi i tad stisni dugme za otkljucavanje 3 puta brzo,al dugme za zakjucavanje stalno moras drzat kad zavrsis pusti i blicnut ce lampica 5 puta pa probaj onda.Al kod mene jos bio problem hladni lem.Vidjet ces kod tebe
 
Član
Danijele zaboravio si covjeku reci da drugi kljuc mora biti u bravi i dat kontakt za to vrijeme dok odradjuje :))
 
A ne drug to je drugi princip znam i za to,ovo je direktno samo s jednim kljucem.Kontakt daje samo prvi put kratko da prepozna imobilizer a onda programiras kljuc.
 
Član
Druze de ti uslikaj taj daljinski pa cu ti ja odma reci sta ti je crklo, da ne lupamo ovdje jer ne znas ni ti da li je originalno, stavi sliku i pomocemo ti, pozz
 
ako si uradio tacno onako kako sam objasnio onda ti plocica u kljucu otisla,moguce da je hladni lem to mozes popravit ako sve pinove razgrijes lemilicom.Il odnesi kljuc u neki servis elektronike dati provjeri daje li signal nece ni naplatit.
 
Top