VW Vento 1.9 TD - Komentari

VW Vento 1.9 TD - Komentari

Član
svaka cast ove felge su cista peverzija jedva cekam da vidim kako ce stojat, koji su dalji planovi

hahah hvala hvala a u planu je neka recaro unutrasnjost....smoked stopovi,a nesto razmisljam i o air rideu..ali to cemo jos vidjet dok skupim novaca :D
moram jos do proljeca adaptere napravit i to ce za sad biti to....
 
Član
uhh dobro odradjeno i ja cekam novu obucu i tockove da stavis..pa se baci malo na unutrasnjost mozda profilisana sjedista kakva..:)
 
Član
Drug svaka cast na autu radovima i plus felge su vrhh mislim da ce na njima biti bas vrhunska ventica jesi li razmisljao o malo vise konja pod haubom o nekom IC-u i tim zezancijam :D
 
Član
Drug svaka cast na autu radovima i plus felge su vrhh mislim da ce na njima biti bas vrhunska ventica jesi li razmisljao o malo vise konja pod haubom o nekom IC-u i tim zezancijam :D
hvala hvala
neznam zasad oko motora nezelim dirat nista fino ide,u zimi pali kao i u ljeti,ne trosi ulje,mali je potrosac,tako da mi nije nista u planu
 
Član
Fino auto nema sta, kulturno radjeno :) svidja mi se bas jer nije nista pretjeravano ;) sretno u daljnjim radovima :)
 
Član
hvala hvala,da nisam ama bas u nicemu pretjerivao svida mi se ovakav kakav je znaci sve original,bez nekih spojlera i nekog cigo tuninga :p
 
Član
hvala :D

da i jos sta nisam naveo na pocetku,auto je uvoz iz njemacke,uvezen je 2000 god.
 
Top