VW Vento 1.9 TD - Komentari

VW Vento 1.9 TD - Komentari

Član
dobro izgleda od uvjek mi se vento svidjo u koju boju ide auto istu ili ? koji su dalji planovi
 
Član
jesi ga sredio svaka cast, super je kada neko uzme stariji auto i uradi po svom sve komplet, gewinde imas, felge super imas, kad se sve to slozi nece mu trebati nista vise :)
ja svoj auto planiram raditi isto ljetos :)
poneki detalj samo , super bravo
 
Član
jesi ga sredio svaka cast, super je kada neko uzme stariji auto i uradi po svom sve komplet, gewinde imas, felge super imas, kad se sve to slozi nece mu trebati nista vise :)
ja svoj auto planiram raditi isto ljetos :)
poneki detalj samo , super bravo
hvala hvala auto sam sredivao da je sve original...znaci kak se veli OEM,mada nije sve OEM imam zamjenske katadioptere ali ostalo je sve oriđinale...
ima jos detalja koji ce se sredivat ali to kasnije kad se skupi novaca,u planu je neka recaro unutrasnjost....smoked stopovi,a nesto razmisljam i o air rideu..ali to cemo jos vidjet
 
Volim vidjeti kad neko sređuje Venta, zato što to auto ima dosta potencijala a kod nas ga slabo rade. Moja preporuka, uradi farove u crno da se uklopi sa maskom, pogledaj kod kolege Enesa na njegovoj trici kako je ispalo.
 
Član
Volim vidjeti kad neko sređuje Venta, zato što to auto ima dosta potencijala a kod nas ga slabo rade. Moja preporuka, uradi farove u crno da se uklopi sa maskom, pogledaj kod kolege Enesa na njegovoj trici kako je ispalo.
da znam kolegu enesa,i pratim njegov projekt na vwcc-forumu
rado bi to napravio odma sutra samo kod nas u hr dosta seru oko toga,npr tih bi-xenon leća u farovima jednostavno skidaju tablice i salju na vanredni tehnicki :/
 
Član
svaka cast ove felge su cista peverzija jedva cekam da vidim kako ce stojat, koji su dalji planovi
 
Top