VW upozorava na sigurnost !

VW upozorava na sigurnost !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
VW je izdao upozorenja u vidu jumbo plakata i letaka koji od pocetka 11-og mjeseca krece u pogon u svrhu pozivanja vozaca na sigurnost na ulici ! :cool:

Takodjer, mole vozace da ove naljepnice poljepe na zadnje staklo u svrhu promocije...








---

Eto mala shala, ne mislim zlo, samo malo sprdancije ;)
 
Član
:icon_mad:
tibor987 je napisao(la):
VW je izdao upozorenja u vidu jumbo plakata i letaka koji od pocetka 11-og mjeseca krece u pogon u svrhu pozivanja vozaca na sigurnost na ulici ! :cool:

Takodjer, mole vozace da ove naljepnice poljepe na zadnje staklo u svrhu promocije...








---

Eto mala shala, ne mislim zlo, samo malo sprdancije ;)


:icon_mad::icon_mad::icon_mad: :icon_smile:
 

IGY

Član
:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:


VW for ever
 
Član
hajjj da je napiso pozdrav od amg kluba nego od STETA KLUBA :D samo vi vozite stete i tjesite se mi cemo vw :)
 
Član
Priznam, blijeda kopija cista nazalost...zato i ne valja qrcu hihihihihihihi, ali bitno se sprdat malo sa rajom...

Nije ovo topic da provociram, nego malo zafrkancije, niko ne brani vama da mi vratite hihihi :)

P.S Kad bas razmislim, bilo bi ludo da se medjusobno ovako natrpavamo saljivim "reklamicama" i sloganima" cisto zabave radi :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top