VW Tuning

VW Tuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
pa dobro doduse, tek sam ga vidio, no nema zamjerki, mada mi nekako onaj prvi zeleni isto dobar, i ako i dottore ima finog golfa
 
Legend
Eh nemam fotki od novog golfa sto je ovaj momak sastavio, da vidis te perverzije. Metalik zelena, kristalni stopovi, audi steke, koza, muzika, sparco racing seats, instrument tabla od dvice, ali ona digitalna, i da nesto sasvim novo, nevjerujem da iko ima takve u BiH. Xenon farovi, ali orginal, znaci sa lecom. Mislim naravno, da niko nema na kecu. Ima jos puno stvari na njemu, ali vise se i nesjecam svega.
 

IGY

Član
hajd cim budes imao sliku xenona na tom kecu postavi pravo me interesuje kako izgleda, a predpostavljam da je strava
 
Legend
Momak je kupio farove od naj novijeg BMW-a 3 i ublazeno receno prepravio i dobio prve xenone za keca. Sacu pogledati imali gdje neka fotka.
 
Putovanja.ba
Administrator
daki je napisao(la):
Momak je kupio farove od naj novijeg BMW-a 3 i ublazeno receno prepravio i dobio prve xenone za keca. Sacu pogledati imali gdje neka fotka.

Sta kazes igy na ovaj standard? :lol:
 
Legend
Pa frajer je elektricar, i auto limar, i auto mehanicar, i radi non stop. Nije babin sin :)
 
Član
to je kec od momka sto je prodao onog za 5 5oo km
sto je daki spominjao
prva slika je iz banja luke a druge 2 su iz mostara
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top