VW tuning show in Karlovac 11.06.2011

VW tuning show in Karlovac 11.06.2011

Član
Pošto je večina ekipe koja nastupa još uvijek tamo u ovakvom ili u onakvom stanju :D

da vam prenesem

par sličica exluzive..kolko sam uspio skupit za kojih sat-dva danas oko 14:00 :icon_smile:

nabrzinu izmontirano uz mjuzu....

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7B-agXL6oj4[/video]

tko hoče u miru pogledat fotke..bez mjuze evo ima ovdje...

nije mi se dalo izvlačit svaku pojedinačno negu su sve tu u ovom albumu :icon_smile:

VW show 2011 in Karlovac
 
Administrator
vidim da je odlican skup bio... imam kod koga da odem u karlovac, ali nikako da nadjem vremena...

hakkleru hvala na slikama:cool:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
jel ono zlatna vabija iz mostara grada na 1:01?
nice hakkleru ;)

je :cool:

imaš u njegovoj garaži a i tu dole na linku.

@pioneer_09: nema na čemu
drinks.gif
 
Član
Još jedna sitnica koju sam zaboravio spomenuti a i Tibor se je užasno zapalio za nju :cool:

ova Fabija
P5250414.jpg

ima pod haubom motor 1.8 od Octavie vRS ili ti 180 za sada još uvijek serijskih kobilica :cool:

i još par videa ...ko nije vidio na linku sa slikama...


 
Administrator
kako je mocna bijela fabija, jos masina pod haubom...

a ni ova sto je nexus postavio nije za bacit... samo cu napisati tibore greska sto nisi zamijenio svoje felge za falcare:icon_biggrin:
 
Član
bijela je perverzija, a najvise zbog motora :icon_eek: :cool: :cool: jos i siber, a morat cu ja to sebi ganjat :D

a zato je na slici kod tibka zatvorena hauba, hehe jedini ima kosilicu kao motor, vruuuuum vruuummm :D :D i ova sa falcarama je 1.4 ali 16v, 100ponija, mislim... :icon_rolleyes:
 
Član
Limpi je napisao(la):
bijela je perverzija, a najvise zbog motora :icon_eek: :cool: :cool: jos i siber, a morat cu ja to sebi ganjat :D

a zato je na slici kod tibka zatvorena hauba, hehe jedini ima kosilicu kao motor, vruuuuum vruuummm :D :D i ova sa falcarama je 1.4 ali 16v, 100ponija, mislim... :icon_rolleyes:

Dobro misliš.
Elegance 1.4 16v 100 ks
I ovo su mislim...četvrti komplet felgi koji je na njoj. :cool:
 
Član
Kod mate je 4 set felgi, odnosno 3 aftermarket, imao je kesnik 7.7 - 9J, Audijeve ispolirane i sad ove...

A sto nisma uzeo RH...pa bilo j eili uzeti felge pa sjedi kuci, ili idi u Karlovac a ostavi felge...ipak sam odlucio nesto za sebe malo uraditi i pokupio prnje i otisao u Karlovac...jer poslije onog malog fijaska sa motorom, zafalilo mi love...sta's jbga :icon_rolleyes:

A sto se tice bijele srce me strefilo, ne to sto lijepo izgleda, nego sve kontam "evoo ga, vRS original aj da vidim unutra, ahm mhhhmmm oke je cisto uredno oo vidi lijep gepekt...e da vidimo kako j epofarbao plastiku dizelkace..."...kad tamo 20 ventila mi masu, a mene src'ka izda :icon_eek:
 
Top