VW Tiguan 2009-2012

VW Tiguan 2009-2012

Član
To Zuro legendo, samo ostro i na prvu, lepo si mu sve rekao, i moj glas ide za pasata

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Član
Sve je to u par deka, ali moj glas ide za Passat iskljucivo zbog udobnosti i izgleda unutrasnjosti.. Ima jedna stvar koja mi je toliko odbojna na Tiguanu, a to su ove plastike na sjedistima k'o u autobusu... I nemoj se previse obazirati na ove gore koji su ograniceni ko pepeljare, smetaju im VW sekte al' su i sami u sekti gdje im smeta sve vezano za VW. Treba nekad biti realan i objektivan.
Sretno i javi za sta se odlucis :D
ImageGen.ashx


Kupljen tiguan 2010 godiste..4 motion,2.0 tdi 170 ps :)
 
Član
Jel zna neko kako spojiti mobitel s autom(tiguan 2010god)...auto radio ima bluetoth..teoretski bi i muziku mogao slusati...al ne uspjevam nikako povezati

Aux radi,sd card radi,tu ima opcija da se ukljuci bluetoth ..samo jednom mi je mobitel nasao radio uredjaj i vise nece..taj orvi put se nisam uspio povezati...na comp boardu ima raznih opcija al nema nsita za bluetoth

Mobitel je samsung s8
 

Prilozi

  • 20180504_174337.jpg
    20180504_174337.jpg
    1,2 MB · Pregleda: 23
Član
Izbrisi prethodne uređaje, jer ako ih ima vise koji su pohranjeni nece imat mjesta za jos, mislim da je max 5. Samsung mozes spojiti i nokiu, ostale neces moci jer je 2010god koristen stariji modul koji radi prenos rSAP, mozes samo pricati, imat imenik i poruke, al nemas interneta na mobitelu
 
Član
Izbrisi prethodne uređaje, jer ako ih ima vise koji su pohranjeni nece imat mjesta za jos, mislim da je max 5. Samsung mozes spojiti i nokiu, ostale neces moci jer je 2010god koristen stariji modul koji radi prenos rSAP, mozes samo pricati, imat imenik i poruke, al nemas interneta na mobitelu

Pokusao vec..vratio radio na tvornicke postavke..fazon je sto uopste ne mogu naci bluetoth radio signal..pretraga preko mobitela i onda nista ne nadje
 
Top