VW Scirocco

VW Scirocco

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo ovo sam radio prije skoro pola godine,sad ga nadjo na CD.Nije nista znacajno radjno,malo prosiren,sire gume,feldzoni sa hamana i sl.
Mozda mu jos nesto dodam al sto se mene tice ovako treba da ostane:icon_exclaim:
 
dobar rad

samo body kit i usisnik lose uradjeno ovo pored prednjeg tocka previse izbaceno hocegaa neko zakacit kad ga bude prestizo

al dobra ideja;)


:icon_exclaim:
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
dobar rad

samo body kit i usisnik lose uradjeno ovo pored prednjeg tocka previse izbaceno hocegaa neko zakacit kad ga bude prestizo

al dobra ideja;)


:icon_exclaim:

:lol: ma to ti je za 402 ili ts takmicenja,nije to za vih nasih rupcaga,vidis da nema gusjenice na sebi:icon_biggrin:
 
Član
saledoboj je napisao(la):
uzmi gedore i skini sam,al nemo da mi auto ostane golo:cool:

da se ja ne bi mucio... da ih posalji... da ne dolazim u doboj cak... koliko para... i jel raspon saraga 5x100 ???
 
BHT Ovisnik
ja posto nisam strucan s radom u photo shopu meni je svaki rad ovdje postavljen premocan osim nekih sa blijedim drecavim bojama
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
ja posto nisam strucan s radom u photo shopu meni je svaki rad ovdje postavljen premocan osim nekih sa blijedim drecavim bojama

dijelimo milsljenje 100% i meni ja tako isto....
 
Član
vidjet cemo,mozda mu malo haubu odradim

bulex je napisao(la):
saledoboj je napisao(la):
uzmi gedore i skini sam,al nemo da mi auto ostane golo:cool:

da se ja ne bi mucio... da ih posalji... da ne dolazim u doboj cak... koliko para... i jel raspon saraga 5x100 ???

nema ti ja tog alata,kod mene ti je sve pajserom i cekicem :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top