VW Scirocco mk2 85'

VW Scirocco mk2 85'

Član
Eo da vam se javim nisam odavno....Nazalost mom je automobilu crkao motor tako da mozete ocekivati uskoro opet nove radove tonu slika i tih nekih sitnica do skorog sarafanja pozzz :);):123:
 
Član
Nisam se izivljavao naprotiv vozio lagano oko 70km/h isao po felge u ljubuski i samo mi poceli padati okretaji i ugasio se i od tad vise nije upalio.....Svakako ide jaci motor samo vam necu reci sta....Nek bude malo iznenadjenje.. :):icon_biggrin:


Danas ocekuj te slike od novih radova i djelova sto sam mjenjao sto je unisteno od snijega :mad:
 
Član
A scaneru bogami tako ti ga ispadne to nekako :D

Evo poceli radovi danas lagano se priprema motor za vadjenje :)

Crijeva od vode sva vani.



Uploaded with ImageShack.us

Evo i tu je hladnjak,akulumator i ostali djelovi po stolu i ispod njega :)


Uploaded with ImageShack.us

Izbusene rupe na felgama na 4x100 :)



Uploaded with ImageShack.us


Centralni prstenovi.


Uploaded with ImageShack.us

Od prijatelja felge ats classic 7 i 8j uzeo malo da vozam da vidim kako izgledaju na njemu itd :)


Uploaded with ImageShack.us

ATS


Uploaded with ImageShack.us

Jesu malo debele gume ali meni se svidja :)


Uploaded with ImageShack.us

Toliko do sljedeceg sarafanja :) :123::123:;)
 
Član
Stigo novi motor kuci za rocca 1.8 16v KR izbacen iz golfa mk2 wolfsburg edition...Motor presao 120.000KM samo cekam da ga ubacim pa da vidim kako taj nered ide :) Sutra detaljne slike svega :) :123:
 
Član
Jesi ti siguran za tu kilometrazu ? To znaci da je neko GTI-a vozao manje od 6 000 na godinu ??? :icon_eek:
 
Član
Tako mi momak govori koji je to auto izvukao iz policije i vozio ga toliko je na satu bilo prije 2 godine onda izbacen iz golfa 2 i prebacen u golfa keca vozen mozda godinu dana i izbacen iz auta u biti nije presao vise od 120 do 130.000km :)
 
Član
BoosT666 je napisao(la):
Stigo novi motor kuci za rocca 1.8 16v KR izbacen iz golfa mk2 wolfsburg edition...Motor presao 120.000KM samo cekam da ga ubacim pa da vidim kako taj nered ide :) Sutra detaljne slike svega :) :123:

sumnjam da je kr ako je iz edition-a u njemu je dolazio samo pl 95kw
 
Član
BoosT666 je napisao(la):
Stigo novi motor kuci za rocca 1.8 16v KR izbacen iz golfa mk2 wolfsburg edition...Motor presao 120.000KM samo cekam da ga ubacim pa da vidim kako taj nered ide :) Sutra detaljne slike svega :) :123:

:cool: KR : da vidis kad zaurla iz masine ne auspuha a kazaljku zakuje u 8 000 rpm :icon_biggrin: neces zaliti ni jedne litre goriva
 
Top