VW Scirocco GT Gains 170PS TDI Engine in the UK

VW Scirocco GT Gains 170PS TDI Engine in the UK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
erol_brcak je napisao(la):
Ko se svadja,samo moram reagirat na kojekakve provale,djes u benzinca dirat?:)

Evo da odmah pobijem komentar,integra TR sa 1.8 motorom (atmosferac) dobija ga ko od sale.;)

nesmijes pisat protiv vW,bices banovan...:lol::lol:

djaba sto si upravu..;)

a vala ga ovi iz vW pretjeraju s cijenama gdje ces dat tolike pare za ovo,auto nije lose al cijena je vise nego nerealna..:icon_rolleyes:
 
bravof je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Ko se svadja,samo moram reagirat na kojekakve provale,djes u benzinca dirat?:)

Evo da odmah pobijem komentar,integra TR sa 1.8 motorom (atmosferac) dobija ga ko od sale.;)

nesmijes pisat protiv vW,bices banovan...:lol::lol:

djaba sto si upravu..;)

a vala ga ovi iz vW pretjeraju s cijenama gdje ces dat tolike pare za ovo,auto nije lose al cijena je vise nego nerealna..:icon_rolleyes:

Dok god je Deyo admin zbog ovog necu biti banovan.:D:D:icon_twisted:
 
Član
Neznam za vas, ali je meni brate ovaj široko ružan do bola, još kad pomislim koje pare za njega treba izdvojiti, ma zdravo.
 
Astra je napisao(la):
Potpisujte kolko hocete,moje i dalje stoji :D

Jarane ti si meni smijesan.

Pa kad ti neko iznese cinjenicu da bi bio u pravo moras prvo iznijeti protuargument (sto je nemoguce,jer cinjenica je valjda nepobitna);)

Al ajd evo da potkrijepim ono sto sam ranije napisao i nekim podacima.


VW Scirocco 2.0 TDI 2009.

140ks,320Nm

0-100 - 9,3 s

Top speed: 207 kmh

Honda Integra TR 1.8 (atmosferac) 1997.

197ks,133Nm

0-100 - 6,4 s

Top speed: 220 kmh

I to je samo 1.8 motor,a ti rece da ni jedan benzinac do 3.0 ne moze nista ovom vw-ovom dizelu,uuuh koliko jos ima benzinaca do 3.0,auuuu.

Neznam za vas, ali je meni brate ovaj široko ružan do bola, još kad pomislim koje pare za njega treba izdvojiti, ma zdravo.

Jest skup,ali nije ruzan brate mili nimalo,napritiv zaista lijepo auto.Najljepsi vw u ponudi trenutnoj.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top