VW scirocco by. igOR_sa

VW scirocco by. igOR_sa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nary je napisao(la):
motor je 2.0TDI 140hp i odlicno vuce sa jednog dizela...:lol:

odlican mislim da sam ga vidio, samo po meni steta uzet ovako auto dizela inace nisam protivnik dizela al ovo mi je prava trkacica:D
 
Član
arminnn je napisao(la):
Nary je napisao(la):
motor je 2.0TDI 140hp i odlicno vuce sa jednog dizela...:lol:

odlican mislim da sam ga vidio, samo po meni steta uzet ovako auto dizela inace nisam protivnik dizela al ovo mi je prava trkacica:D

ma i ja sam protiv dizela u ovakvim autima,ali ovaj dizlo u sciroccu je odlican i dobro povuce...:cool::cool:
 
Član
Ako ne grijesim taj dizel je nova verzija 2.0TDI sa common rail, manja potrosnja, manje se cuje "dizel" itd itd...

Samo sad zasluzuje malo lijepsih fotkica :)
 
Član
DasAuto je napisao(la):
Ako ne grijesim taj dizel je nova verzija 2.0TDI sa common rail, manja potrosnja, manje se cuje "dizel" itd itd...

Samo sad zasluzuje malo lijepsih fotkica :)

ma bit ce ih...dok se nakanim da uzmem digitalac.....
 
Član
daj mi reci jel sad ovaj volan dolazi u siroku?? gledao sam jednog prije par dana u brckogasu i ima volan od golfa 5 gti...
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
daj mi reci jel sad ovaj volan dolazi u siroku?? gledao sam jednog prije par dana u brckogasu i ima volan od golfa 5 gti...

sto se tice volana dolazi u sport paketu...kao i sve ostalo osim ovih felgi...
felge iz sport paketa su dramma skupe pa radije se strpiti i kupiti kakve perverznije felge za iste pare...
 
Član
perfektan auto, boja odlicna, felge neke bolje uzet, spustit ga malo, stavit llumar bar 65% na ovu boju perfektno ide, i najvazniji dio CHIP ,digni ga na 170 ks ima de jede sve zivo.. Vozio sam se u sestici 2.0 140 ks, malo je auta koja mogu pratit 2.0 TDI-a, a ne znam ko je sta pricao za zvuk? novi CR motori se ne cuju, ja imam 2.0 170 ks TDI-a CR koji se uopce ne cuje u kabini, a izvan skoro pa neprimjetan..
 
Astra je napisao(la):
perfektan auto, boja odlicna, felge neke bolje uzet, spustit ga malo, stavit llumar bar 65% na ovu boju perfektno ide, i najvazniji dio CHIP ,digni ga na 170 ks ima de jede sve zivo.. Vozio sam se u sestici 2.0 140 ks, malo je auta koja mogu pratit 2.0 TDI-a, a ne znam ko je sta pricao za zvuk? novi CR motori se ne cuju, ja imam 2.0 170 ks TDI-a CR koji se uopce ne cuje u kabini, a izvan skoro pa neprimjetan..
 
Član
Semaitalian je napisao(la):
Astra je napisao(la):
perfektan auto, boja odlicna, felge neke bolje uzet, spustit ga malo, stavit llumar bar 65% na ovu boju perfektno ide, i najvazniji dio CHIP ,digni ga na 170 ks ima de jede sve zivo.. Vozio sam se u sestici 2.0 140 ks, malo je auta koja mogu pratit 2.0 TDI-a, a ne znam ko je sta pricao za zvuk? novi CR motori se ne cuju, ja imam 2.0 170 ks TDI-a CR koji se uopce ne cuje u kabini, a izvan skoro pa neprimjetan..

auuu...dobarrr.....abd mozda i ovaj na proljece bude imao crni krov-haubu i neke perverzne felge....
chip je davno zaboravljen jer samim chipovanjem auta gubi se pravo na kasko(koliko ja znam)...
 
Član
niko ti ne moze znat dal je cipano auto, a naravno ne bosanski mehanicari :D i kasko ti ne pokriva motor/turbinu vec to pokriva servis/auto kuca jamstvom od 2 godine.. tako da ako ti rikne turbina izvan garancije ne pokriva to kasko, jer sam i ja isto pitao svoju kucu :p ali ne brini se za to do 200.000 milja ako se pravilno servisira nece njemu nista bit..
 
Član
Hvala svima na lijepim željama :D a što se tiče auta ništa neću radit na njemu, meni je i ovako dobar :D možda samo felge sljedeće godine...

pozdrav svima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top