vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy..

nek ti bude sa srecom,i da njeg sredis da ne odustas upola.Joj sam kukas za te pare,a sad ti servis najbolje radi,dosla ZIMA
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy..

obrati se elmiru,on hoda stalno relacijom travnik-zenica,koliko sam shvatio,pa mu je usput da ti pogleda oko viteza po otpadima;)
a kad ce te slike vec jednom,da vidimo masineriju ;)
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy..

fidel je napisao(la):
nek ti bude sa srecom,i da njeg sredis da ne odustas upola.Joj sam kukas za te pare,a sad ti servis najbolje radi,dosla ZIMA

babin servis,armane... a ja sebi od usta odvajam da sredim auto..uglavnom,necu sad odustati...ovaj ide do kraja... trebam malo i struju srediti,dovuci cu ga do tebe jedan dan...vidimo se..

edoze je napisao(la):
obrati se elmiru,on hoda stalno relacijom travnik-zenica,koliko sam shvatio,pa mu je usput da ti pogleda oko viteza po otpadima;)
a kad ce te slike vec jednom,da vidimo masineriju ;)

ma ostao je kod kuce,ja u sarajevu..idu slike u cetvrtak...al nije to nikakva masinerija, olupina obicna na cetiri tocka..a elmir se naljutio na mene kada sam mu rekao da je dosadan,tako da otici cu ja do viteza ;)
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy..

ja mislim da bi jedan moj prijatelj mogao imati farove u kompletu sa zmigavcima i zadnja stop svjetla za tvoj auto.
ne zna koliko trazi para
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy..

Oggy je napisao(la):
fidel je napisao(la):
nek ti bude sa srecom,i da njeg sredis da ne odustas upola.Joj sam kukas za te pare,a sad ti servis najbolje radi,dosla ZIMA

babin servis,armane... a ja sebi od usta odvajam da sredim auto..uglavnom,necu sad odustati...ovaj ide do kraja... trebam malo i struju srediti,dovuci cu ga do tebe jedan dan...vidimo se..

edoze je napisao(la):
obrati se elmiru,on hoda stalno relacijom travnik-zenica,koliko sam shvatio,pa mu je usput da ti pogleda oko viteza po otpadima;)
a kad ce te slike vec jednom,da vidimo masineriju ;)

ma ostao je kod kuce,ja u sarajevu..idu slike u cetvrtak...al nije to nikakva masinerija, olupina obicna na cetiri tocka..a elmir se naljutio na mene kada sam mu rekao da je dosadan,tako da otici cu ja do viteza ;)



;););) pa jel bilo posteno od mene.. ono je bila sala al et gotovo proslo je ihh.. ako oces sutra najvjerovatnije idem do fisa pa mogu svratiti u koji auto-otpad pa da ti vidim( necu obecati jel sutra jer stvarno jos neznam to su predpostavke) a sretno u daljnim radovima;) meni je pravo zao golfaca al sta je tuj je;);)
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy..

Oggy je napisao(la):
fidel je napisao(la):
nek ti bude sa srecom,i da njeg sredis da ne odustas upola.Joj sam kukas za te pare,a sad ti servis najbolje radi,dosla ZIMA

babin servis,armane... a ja sebi od usta odvajam da sredim auto..uglavnom,necu sad odustati...ovaj ide do kraja... trebam malo i struju srediti,dovuci cu ga do tebe jedan dan...vidimo se..

dodji da ga vidimo,bice pa jedini u Kaknju
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy..

4D56 je napisao(la):
ja mislim da bi jedan moj prijatelj mogao imati farove u kompletu sa zmigavcima i zadnja stop svjetla za tvoj auto.
ne zna koliko trazi para
De posalji mi broj.. ;)
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy..

Eh evo slike 2-3 da vidite od cega ja moram napraviti auto...
9jox8l.jpg

2d8hoh2.jpg

flx06q.jpg


Trenutno radim na mehanici, trap, lamela i te zahebancije...moram ga pod hitno spustiti,ne mogu ga gledat ovako, pa ako neko ima od golfa mk1 sportske opruge - ponude na pm, ako nista rezem ove...privremeno...
 

IGY

Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

nije tako ni los
a primjetio sam i pioneer nalju na zadnjoj sajbi :lol:
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

ovaj je bas ocajan :S nadam se da ces uspjeti u planovima... puno srece zelim ,)
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

IGY je napisao(la):
nije tako ni los
a primjetio sam i pioneer nalju na zadnjoj sajbi :lol:

to je doslo,skinucu je..al ima kasetas u njemu,mislim da je gorenje... a imam jaku volju da ga sredim, do ljeta cu ga zavrsiti..a sad je krshina,sto jest jest..
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

ma ocajan je...krshina...vidi se da je bila noc kad sam ga pazario.. al imam sta vozat dok njega budem radio..ide komplet farbanje, to mu bas trebaaa...
 
Legend
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

Nije los tolko kolko si govorio,aj sretno jos jednom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top