vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Oggy druze, daj promjeni taj potpis i napisi NE PRODAJEM scirocco 1.8 GTI...Fakat je auto k'o tenk, steta je to prodati, poslusaj me...Odavno nisam vidio ljepsi auto i mislim da je bas bez veze da ga prodas ;) Ova slika odzada je :cool::cool::cool:
 
Legend
felge su vrh,ja ne znam zasto ti prodajes ovo auto a i dalje ulazes u njega,jos samo kad bi se mogao malo nazad spustit,bio bi pun pogodak,ali i ovako:cool:
 
Početnik
@LSD, davor_ : thx...a nije mrtav projekat, radi se, ubijam dosadu na njemu :D
@roki_aktros: imam njega, imam golfa, jednog se moram rijesit..a treba mi auto za svaki dan, sto siroko nije, tako da..mora se..
@nexa: prodajem ga, al ne mogu ga ni gledat, pa lagano radim kad imam vremena i malo para, cejf, jbg...
 
Početnik
thx, drug...a mozda ga spustim jos malo nazad, naprijed ne smijem vise zbog kartera, on mi stoji prenisko..
 
Član
ajoj kako je dobar , daj čovječe bozji ne prodaji ovo auto je sex on wheals , grehota bolan , za te pare dati ovakav auto ...
;)
 
BHT Ovisnik
:icon_eek::icon_eek::icon_eek: kako je samo dobar,nemoguce dobro mu sjele ove felgice,samo rijeci hvale,jos kad se sjetim kad si ga tek predstavio na forumu,krs bio,svaka ti cast:cool:
 
Član
Kako mocno izgleda sad sa ovim felgama :icon_eek::icon_eek::icon_eek:

Svaka cast za projekat i radove bas si ga uradio extra :cool:

3500 KM nisu nikakve pare za ovakvo auto,steta sto ga prodajes,ostavi ga sebi to ti je najbolje rjesenje :icon_smile::cool:
 
Početnik
thx, ljudi, jos mi nadjete musteriju i super sve ;)

glavu od gti-a sam uzeo, zbrusio 1 mm, sto je i maximum, i sad kad spakujem ili ce motor raditi super i imati 110 konja ili ce polupat sve :D budemo vidjeli :D
 
Legend
TO JE TO !! znao sam da ce kad tad ovako nesto sjesti na auto , extra su felge sjele,sad ih cuvaj druze .... neka duugo potraju ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top