vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

hvala ljudi...bice uskoro i gume nize, i skontat cemo jos malo kako ga prizemljiti...na krov ide nalja crna,to je odluceno..a presvlake za vecinu auta mogu nabaviti po jako povoljnoj cijeni,samo kazete koja su sjedista,koji materijal hocete i bude gotovo u roku 2 dana..
 
BHT Ovisnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

perfektan,uredio si ga svaka ti cast,od onog starog da izađe ovo:icon_eek: i golf je bio prelijep i ovaj,sta god uradio neces pogrijesiti,znas ti sta radis;):cool:
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

scirocco je zmaj, svaka cast, odlicno izgleda u ovoj boji s ovom kombinacijom unutrasnjoscu!
 
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

Svaka nova fotografija me sve vise odusevi...Ja bih nazad vratio njegovu stock nalju...A sto se tice stopki uradi "crnkaste" zmigavce (skroz blago, samo preleti) a dalje da se preljeva u crvenu iz svjetlije u tamniju (na rikverc svijetlu)...;)
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

hvala ljudi....roki _actros,nije losa ideja ni to za zmigavce...znaci da zmigavac i rikverc svjetlo budu blago crni..ako sam razumio... a to za stock nalju..ne znam...mislio sam nesto mastovitije :D vidjecemo...
 
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

ajmeeee jes dobarr..svaka castt....krov u crnoo i bice jos bolji..i samo si unutrasnjost trebao izvesti sa crveno-crnom kombinacijom...al eto...;)
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

tnx,drug...ma nije mi se radila unutrasnjost u boju auta...meni to dvoje nema nikakve veze...a i uvijek mi se svidjala bez eko koza...
 
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

evo crvene stope,meni se svidja ;)

sfxzfacopy8187395.jpg
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

Dobro bi bilo i crveno...mada i crnkasto nije lose ako vec i krov ide u crno :)
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

hmmm ne znam..fali malo crne...mozda rikverc u crno, ostalo u crveno...
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

Odustao od krova u crveno...A sto se tice stopa moze proc crveno, mozda ih kasnije prec obicnim lakom da bi se dobio ono skoro pa smoked efekat...
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

Ja nebi saro..nek bude sve u jednom tonu a kad vec fali crne onda idi na crnkasto...
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

krov ide u crno....a stopke..ne znam...red/smoked...
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

ma auto je premocno,stvarno,svaka cast;)
ja ne bi dirao vise limariju,samo gume i malo spustit i nista mu vise ne fali;)
valjda ce tvrdoglavi uradit krov u crno,nemam ja PS instaliran da odradim,da vidis kako ce bit;)

ev ipak imam,sad ugledao
nabrzaka sam nesto sklepao,da vidis kako ce bit,otprilike
i625245_vzbwhtedit.jpg

i625244_2j4ey4keedit.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top