VW Rallye

VW Rallye

LJUDI HITNO MI TREBAJU LADICA I POLICA OD INSTRUMENT TABLE GOLFA DVOJKE KOJI JE IMAO KLIMU,DA NEMA KO SLUCAJNO ZA PRODAT$_57 (1).JPG $_57 (2).JPG 221855944881_4_0_1.jpg s-l225 (1).jpg s-l225 (1).jpg ???
 
Sjedista su ekstra druze , presvlacio ili ?.
Klima i Happich prica za sebe :eek::eek::eek:

Golf je jedan od boljih u Europi , a i sire jos :cool::cool:
POZ,SKRABO presvlacio sam ih al kolko su me izasla mogo sam uzet orginal al sad jbg,zadnju klupu sam od corrada oreuredio ugradio na orginal sjedez tak da ima sve funkcije preklapanja kao na obicnim sjedistima ali ima izgled corrada
 
Član
POZ,SKRABO presvlacio sam ih al kolko su me izasla mogo sam uzet orginal al sad jbg,zadnju klupu sam od corrada oreuredio ugradio na orginal sjedez tak da ima sve funkcije preklapanja kao na obicnim sjedistima ali ima izgled corrada

Vidim da je ekstra uradjeno , malo platno odudara od originala ali je bas dobro uradjeno ,
mislim da ja imam ovu policu negdje bacenu , potrazim ti je , mora li biti sa ovim tepihom ako dobro vidim slike ?

Nema sta , golfonja je beton ;)
 
Vidim da je ekstra uradjeno , malo platno odudara od originala ali je bas dobro uradjeno ,
mislim da ja imam ovu policu negdje bacenu , potrazim ti je , mora li biti sa ovim tepihom ako dobro vidim slike ?

Nema sta , golfonja je beton ;)
ajd molim te pogledaj pa javi nemora bit sa tepihom jer imaju cetri vrste ,svake godine su nesto doradivali ili preradjivali uglavnom bitno je da je plitka da moze stati
 
Top