VW Rallye

VW Rallye

Član
RE: evo i rallye

prijatelju, svako dobro s njim i da se sto prije sklopi, izgleda ovo predobro ;)
 
RE: evo i rallye

sub3r je napisao(la):
prijatelju, svako dobro s njim i da se sto prije sklopi, izgleda ovo predobro ;)

hvala ljudi sada mi je srce na mjestu nakon dugo vremena potrosenih zivaca i para izgleda da sam dobio ono sto sam trazio
 
Član
RE: evo i rallye

Stvarno mi je drago da je uradjeno konacno sve kako treba i kao ostatak forumasa jedva cekam da vidim skopljenog golfa ;)
Sretno u nastavku :cool:
 
RE: evo i rallye

pre lakiranja -gle samo linije kako ih pajdo utego e ovo cijenim ovo je poso

a5ahhd.jpg
 
RE: evo i rallye

saleee je napisao(la):
Imal dje viška ta auba? ;)

:lol: nije protiv vas vec ja malo svog paajdu zezam kad nije htjeo zavrsit haubu dok rally nije bio lakiran sad nek radi na svojoj dvojki hehehe,
hauba ko hauba se moze naci za neki 100 do 150 eura ali je problem resetke ti otvori gore su aluminiski i za njih u italiji necete vjerovat traze i po 200 eura kreteni zabarski............:spam:

9vjccy.jpg


30lfj83.jpg


a4nzuv.jpg
 
RE: evo i rallye

hajde drustvo ako ko ima kakve 16ke feluge sa sarafici ,falcom 5x100 ponudite mi u p.p da i to kompletiram nisam imo srece sad za sad sa bbs-icama a za ovo sto se prodaje okolo nemam para fond crni se istrosio nesto povoljno ni jevtino a ni skupo da bi liepo na rally-u stajalo
 
Ne sumnjam da ce ovo biti extra...ali ja bih to sve obojao u crnu sa texturom...ono kao sto dode tvornicki;)
Sto se tice felgi sa rubom...po meni rally-u stoji samo stepenasti rub kao u BBS-a....
Ja bih za pocetak probao sa 17" tipa OZ RACING.
Evo kolega Vesko iz HR R32turbo...meni super izgleda
venehz.jpg
 
Član
bice ovo jedan od najperverzniji vagena na forumu, jos da ubodes sa felgama ;)

isti kao jedan iz beograda, da nisi kopirao :D
 
Top