VW R32 … destroys BMW Z4

VW R32 … destroys BMW Z4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Faya_M5 je napisao(la):
ma ja, al ovo sto pise 340 km/h da te razocaram nije istina...i ja sam veliki ljubitelj M5 i 6, al nije to istina...na Nardo testu u Italiji M6-icu su uspjeli (naravno bez blokade) nabiti na "samo" 309 km/h...naravno nije ni to malo, al ipak 30 km/h manje nego sto pise....

il je ovaj na videu sta tuniran


Evo bmw m6 stock

http://youtube.com/watch?v=LFoKD-DrQxM
 
Član
aaaaaaaajjjjj golfaaaa majko milaaaaaaa aaaaaaaaaaaaa, dao bi bubreg, lijevo plucno krilo i slijepo crijevo za njega :D
 
Član
damko je napisao(la):
zna li neko kako da ovaj clip prebacim na mobitel?[/i]

prvo moras imat neki youtube downloader, kad skines video u .flv formatu onda ga preko Xilisoft mp4 (ili 3gp) convertera konvertujes u taj format i skines na mob...e sad je pitanje da li ti mob podrzava mp4, za 3gp je sigurno da podrzava, samo sto je malo losiji od mp4...

*btw. ako ne budes mogo reci ja cu ti to odradit i poslat mailom...usput mi onda navedi koji ti je mob da znam u koji format treba...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
damko je napisao(la):
zna li neko kako da ovaj clip prebacim na mobitel?[/i]

prvo moras imat neki youtube downloader, kad skines video u .flv formatu onda ga preko Xilisoft mp4 (ili 3gp) convertera konvertujes u taj format i skines na mob...e sad je pitanje da li ti mob podrzava mp4, za 3gp je sigurno da podrzava, samo sto je malo losiji od mp4...

*btw. ako ne budes mogo reci ja cu ti to odradit i poslat mailom...usput mi onda navedi koji ti je mob da znam u koji format treba...
jbg zvuci druze jednostavno samo sto nisam to radio nikad pa i pitam...probat cu naci neki youtube downloader(znas li kako se program tacno zove) za ostalo mi je jasno.....ja sam probao klasikom sa desni klik pa kontao pojavit ce se save target as...ali ocigledno da neide tako.....
To hocu jaranu da prebacim...mobitel je N95 tako da nema veze u kojem je formatu ali eto bolje je mp4.......ako te ne mrzi odradi mi to, a ja cu svakako pokusati za ubuduce...
Hvala!
 
Član
evo ovako druze. odes na stranicu www.dajtube.com i tu upises link sa youtube-a i downloadujes ga, uostalom vidit ces sve tamo imas upustvo. a konvertujes ga sa xilisoft 3gp converter i na mob slobodno. peace out.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top