Vw Polo

Vw Polo

Član
Cisto onako da predstavim ljubimca
Rijec o Vw Polo 2001 Godina sa 1.9 SDI motorom
190 000 predjenih,bez nekih velikih kvarova i ulaganja,skinute oznake i ofarban znak u crno,planiram jos par sitnica uradit, nista posebno,i tako da sam zadovoljan.


35buo9v.jpg

f4npcp.jpg

r2j9te.jpg
Pozdrav svima :icon_smile:
 
Član
Hvala hvala,ma doci ce nege felgice vec,a farove imam u nekom planu polirat pa mozda farbat u crno,
kao i zadnje stopke,i krov carbon folijom,to ono ko sto mi je u glavi jer fino ide ova zelena sa crnom
pa cemo vidjet :lol:
 
Član
moji farovi su bili u gorem stanju, i pogledaj sta sam napravio od njih



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

ako te sta zanima oko tog polica samo reci, prostudirao sam ga uzduz i poprijeko:icon_biggrin:
 
Član
Heheh prostudirao pa se odrekao ...:p
Ako sta bude trebalo javit cu se mada imam tu komsiju sto zna dosta o autima
pa cu s njim kad budem planirao otvarat polirat itd (za farbanje cu vidjet)
hvala svakako ;)
 
Član
nisam se ja Pola odrekao, ne do Bog, nego kad hocu da me nesto nervira onda se s njim vozikam, mora se nesto sjebat:lol:

salu na stranu, dobra su to auta, dok sam radio oko uvoza audija s Polom sam napravio preko 2000km u dva tri dana, ne smijem ni rec koliko sam para dao za gorivo:icon_biggrin:
 
Član
Hahahahah dobro onda igde stignes sa njim hehe :lol:
Ma jesu i ovaj SDI motor mi je dobar sto se tice kvarova,al nemogu da ga slusam :p
zato necu nista bas puno radit pa nekih parica pa nesta drugo trazit :cool:
 
Član
Jos par slika sa ovim felgama,ev tek opran :p
2mpncr9.jpg

onda se otislo do vikendice pa se isprljao,pa sam se malo poigrao sa slikom,furacki ispalo.:p
f2o7cw.jpg
 
Član
lijep polo posebno mi se ove serije svidjaju..lijepe same po sebi..za farove se slazem dobro bi bilo ih malo tonirat i stopke mozda i na krov foliju metalic da bude kao piano black..jest da je skuplja folija ali estetski je bolje...;)
 
Član
hvala hvala, ma i meni to u glavi nekako mi se cini da bi pravo dobro ispalo,a najljepsa serija pola steta sto nema mladji ovakvi heh..;)
 
Top