VW Polo 9n by @rchy komentari

VW Polo 9n by @rchy komentari

Član
Hvala, da finansije dozvoljavaju bilo bi to puno bolje, ovako s vremena na vrijeme se uradi po malo :)
 
Legend
Kao sto enes rece, i ja sam za opciju da se auto spusti definitivno, da bi ove felge dosle do izrazaja
nazad 1.5 ili 2cm distancere udarit..
auspuh odradit na fazon GTIa (vec znas kojim putem te usmjeravam).. pitanje je samo koliko ti finansije dozvoljavaju, to je sve..
 
Član
Naravno, dijelimo isto misljenje. Sve nabrojano je planirano da se uradi do naredne sezone osim dodatnog spustanja iskljucivo iz finansijskih razloga. Studentski budzet je ipak vrlo ogranicen :) Predstavlja mi problem i to sto se kod nas za ovog Pola apsolutno nista ne moze naci od oem gti/bluemotion dijelova.
 
Član
Odlicno poboljsanje u ubrzavanju :D Ali bome tvornicki do 100 skoro 20 sekundi je malo previse..Ali dobro skratio si ga dovoljno :D
 
Član
Bas si me naveo da potrazim fabricke podatke sad koji kazu da 0-100 na fabrickoj mapi iznosi 13,6 sekundi.. Zanimljivo... po meni nemoguce.
 
Super Moderator
nemoguce da mu treba oko 20 sekundi do 100.. ipak je to mali auto sa 75KS. fino auto izgleda i jako dobar napredak u ubrzanju, ali ja mislim da nesto tu ne stima
 
Član
I ja sam se isto dobro iznenadio kad je napisao tamo u projektu da mu je prije trebalo 19.8s od 0-100..
Moj Pug 205 1.4 sa 55kw mozda je malo laksi pravio je od 0-100 12-13 sec sa motorom koji je presao boga pitaj koliko i ne zna se jesu li mu bili svi konji na broju
 
Top