VW Polo 6R

VW Polo 6R

Član
Hvala još jednom svima :cool:

Na autu se još ništa od tuninga nije radilo, samo se sipa i vozika :D

Urađen mali servis i kupljene zimske gume 14'', Sava S3. Sa gumama sam prezadovoljan, inače su 100 KM po komadu.

Za 10ak dana aBd bi se trebala staviti Cobra na auto pa onda polako sa proljećem početi sa uljepšavanjem.

Felge koje god da budu, biće 16''. Mislio sam neke što su inače dolazile na VW samo ih malo urediti na svoj način, a može i neke druge lijepe, zavisi šta će izletiti kad bude bilo parica.

Šta mislite o BBS jubi kako bi izgledale, recimo ove boje?


6tny9w.jpg
 
Početnik
Mislim da bi uz neko prizemljavanje staajale fino na autu , ali na kraju krajeva nek' ti neko odradi u PS . Odradio bih ja , ali nazalost nemam PS-a :(
 
Član
a sta mislis o gti felgama sa petice, u 16'' dimenziji, ono sivo-crna kombinacija, mislim da bi mu sjele samo tako ;)

inace prelijep polic, puno kilometara bez ikakvih problema :cool: nauzivao se
 
Član
ArminM je napisao(la):
na ovaj auto trebaju neke modernije fele:cool:

upravo tako, ja stvarno nezz sta raja vidi u onim gti felgama, al meni su fkt preruzne u odnosu na to kakvih sve ima u ponudi danas. ove gore u crno-crvenoj kombinaciji bi trebale fino leci :cool:
 
Član
Mogu 17ke i bile bi ljepše ali to već pati ionako slab motor, plus skuplje gume itd.. GTI felge bi možda i stavio kad bi ispale neke jeftinije ali gledam sve oko 1000 KM se kreću. Inače na piku pretežno oko 800 KM su 16'' 5x100 sa gumama što mi je ipak previše jer znam da može i mora da se nađe nešto povoljnije, kad tad..
 
Član
evo malo da te pogodim:icon_biggrin:

http://img26.imageshack.us/img26/9114/02012012148.jpg

jedan kolega sa VW Club-a
 
Član
Auuu dobro su mu legle, još i tonirana stakla i retrovizori i šteke u boji auta, dobar primjerak pravo :cool:
 
Član
Eh konačno malo apdejt :D

Juče zatamnio auto kod Želje. Momak extra radi i povoljan je. Osim što je pravi profesionalac i zna svoj posao, prava je i raja. Definitivno sve preporuke. Llumar je folija, komplet auto 75%, Bogami potamno :D Da dodam još da mi je besplatno skinuo oznaku sa gepeka :cool:

Evo dvije slike onako ofrlje čisto da se vidi kako je ispalo

10x7w9s.jpg


ejxx5t.jpg
 
Top