Vw polo 6n2 1.4 tdi

Vw polo 6n2 1.4 tdi

Pozz ljudovi ev odlucio i ja da predstavim svog malisu :D nije nesto napucan al eto za informaciju ima gewinde 15ke alufelge i chip

IMG_20140916_115822.jpg

IMG_20140916_115614.jpg

IMG_20140916_115607.jpg
 
Član
Mozel jos kakvih detalja slika unutrasnjosti motora koliko je chip dao snage je ovaj motor sa 55kw i imal razlike sad sa chipom..a sto se tice mog misljenja uvjek su mi se svidjali cak rodjak i jaran imaju po jednog ali benzin ali meni uvjek izgledao sabrano i unutra instrument tabla je posebna..e sad sto bi ja promjenio ako imas gewinde jesu ove felge nasao old school felgice sa falcem za pocetak ats cup 15 ili 16" i kod tebe je promjer 4x100 jell...evo ti par prijedloga a i felgica sa falcem i dobro polirane..
3612151760_3ebeda086f.jpg

images

images
i distance mozda pozadi bar 1.5cm
 
Član
Mora li na svako auto bbs rs ili ove ats cup, vama ko da su mozgovi isprani...:banghead: ovim felgama njegovim nista ne fali, cak sta vise bolje mu stoje neke modernije felge.
 
Član
Fin polo, kako te slusa. Ja sam ga imao isto, sad ga buraz vozi. Radio sam i ja chip, tri puta otvarao motor, brusio glavu, mijenjao dizne, svasta nesto jbg, doduse vecinom zbog potrebe hehe, ali sad slusa nema sta. Trap im je nezahvalan totalno, i dijelove je tesko ubost, jer po katalogu nista ne pase hehe.
 
dobra vozilica startniji je od mnogo jacih benzinaca kod mene vec treca godina presao sa njim 50000 mjenjao sam samo zadnji desni leezaj 2puta i redovni servisi
 
Član
Ja sam bio nabelajio s losim servisom i onda problemi, dao puno para dok nisam rijesio problem. Na kraju uradio chip i sve sredio i auto predao burazu, on ga od tad mazi i pazi extra, ali nema srece sa trapom. Prosle sedmice je mijenjao i lezaj i glavcinu prednjeg tocka, prije toga i vanjski i unutrasnji kineticki. Seleni stradaju malo malo pa sam ja narucio one power flex za race car i time trajno rijesio problem. Ima ovdje na forumu moja garaza, pogledaj kakav je bio :)
 
Cu da pogledam dosad samo lezaj taj sto sam imao od kvarova i problem sa ventilatorom od hladnjaka a ostalo sve za deset
 
Top