VW Polo 6N (brdske trke)

VW Polo 6N (brdske trke)

Član
ok,jel to do mene tj je li meni samo nenormalno da se odreže krov kad se stavlja rollbar...
 
Član
goggi je napisao(la):
ok,jel to do mene tj je li meni samo nenormalno da se odreže krov kad se stavlja rollbar...

:icon_rolleyes: nisu se mogle cijevi zavariti do kraja pa je nadjeno takvo rjesenje i ponovo vracen krov, ali najbitnije u svemu je da je sigurnost na nivou, problem bi bio da cijevi nisu zavarene do kraja pa da se rollbar polomi
 
Član
momak iz bg-a je odradio bmw-a (325 motorsport) tako...odsjecen krov i radjen je kavez a kasnije je krov zavaren..
polo je zara !!!
 
Član
kad su ljudi napravili ovakvo auto onda znaju i zasto su radili sjecenje krova,ne znam sto se oko toga uopste treba polemisat ista,svaka cast za auto;););)
 
Član
:icon_rolleyes::icon_question:
ne mogu da vjerujem
da bar ne vidjeh slike u toku izrade bilo bi mi lakse,a ovako samo se pitam koliko alkohola treba za ovakve ideje

bangla bangers from cazin :lol:
 
Početnik
extra je polo,bas onaj tip vozila koji preferiram...samo cini mi se da je slab na stazi po vremenima ili je do vozaca ili se varam ..ali ugl svaka cast...i ovo za sjecenje krova mi je skroz cudna ideja ali eto..a moglo je to i bez toga ali OK bilo proslo..
 
Top