VW Phaeton 6.0 W12 450ks 4x4 Quattro Long

VW Phaeton 6.0 W12 450ks 4x4 Quattro Long

Tacno da mi kaze neko evo ti vozi , sipaj i servisiraj godinu dana samo bih mu se zahvalio :) krenes u subotu u grad i poneses 50 eura , kad stignes ostane ti za burek i mali jogurt...

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
 
Član
U kratkim crtama
-Kako znate da ga je precijenio, kad nigdje ne pise cijena...
-Dizajn mi se ne svidja nikako, ni vanjski ni unutrasnji.
-Masina je ozbiljna, nije nikakva cunerska, načipovana. Ko voli jake masine, w12 motor, a pritom je ljubitelj volkswagena
-naravno da nije za svakoga, zar je to upitno. Ja prvi ne volim toliko jake masine, ali nemam razlog da ga pljujem.
-ne spamujte sa komentarima "ja to ne bih vozio"...kad je činjenica da ne bi vozili w12 motor bilo kojeg proizvodjaca i bilo koje karoserije. Ovdje se komentarise konkretno auto.
-misljenje okorjelih ljubitelja dizelaša ne uzimam u obzir.
-za plin se slazem da nije za njega.
-mene jedino zanima kako da ima relativno mali obrtni moment za toliku zapreminu motora. Nisam strucnjak i totalno sam van ove oblasti pa zbog toga.
 
U kratkim crtama
-Kako znate da ga je precijenio, kad nigdje ne pise cijena...
-Dizajn mi se ne svidja nikako, ni vanjski ni unutrasnji.
-Masina je ozbiljna, nije nikakva cunerska, načipovana. Ko voli jake masine, w12 motor, a pritom je ljubitelj volkswagena
-naravno da nije za svakoga, zar je to upitno. Ja prvi ne volim toliko jake masine, ali nemam razlog da ga pljujem.
-ne spamujte sa komentarima "ja to ne bih vozio"...kad je činjenica da ne bi vozili w12 motor bilo kojeg proizvodjaca i bilo koje karoserije. Ovdje se komentarise konkretno auto.
-misljenje okorjelih ljubitelja dizelaša ne uzimam u obzir.
-za plin se slazem da nije za njega.
-mene jedino zanima kako da ima relativno mali obrtni moment za toliku zapreminu motora. Nisam strucnjak i totalno sam van ove oblasti pa zbog toga.
Imas na oglasu sve
 
Tipicno auto za guzonje ;)
Auto velicine minibusa a 4 sjedista pih :D
Ovdje je mala boca od plina koliku god stavis, on dok se zagrije i dok prebaci na plin srkno je 2-3 litra benzina ;)
Auto namjenjeno ua duga putovanja a ne do pekare i nazad sve govori gradska potrosnja
Na njemu kad strada lezaj moras prodat golfa dvicu da kupis lezaj za Phaetona :D
 
Top