VW PASSAT

VW PASSAT

Početnik
RE: NOVA KOLA STIGLA!!!!passat black

fin pasat,samo neke vece felgice,farove i jos par sitnica i izgledace jos bolje,,sa srecom ;)
 
Član
RE: NOVA KOLA STIGLA!!!!passat black

meni se licno maska ne svidja, ne stoji nekako, previse je otvorena da kazem, vidi se sve kroz nju, al ajd mozda je do ugla slikanja
bit ce i bolja ja vjerujem;)
 
Član
RE: NOVA KOLA STIGLA!!!!passat black

Neka je sa srecom i da se navozas, passat izgleda pravo dobar i ocuvan, a iskreno ni meni se ne sviđa ta maska sto si stavio ali eto o ukusima se ne raspravlja. Ako budes u mogucnosti staviti malo vece felge, uradi to ;)
 
Član
RE: NOVA KOLA STIGLA!!!!passat black

ev da i ja kazem da nije fuill oprema:lol:

zezam,fin passat,pravo,vidi se da ga je neko pazio;)
fin motor,solidan za njega;)
 
Član
RE: NOVA KOLA STIGLA!!!!passat black

hvala ljudi na pohvalama,a maska je pravo lijepa uzivo,uopce se ne vidi kroz nju!!!:cool: aono full oprema sam izbrisao,tak da znate!!!!:icon_mad::lol:
 
Član
RE: NOVA KOLA STIGLA!!!!passat black

nije me bilo davno,sada je zimski set up felge 15ke,nove steke i antenica krom"!!!;)

http://imageshack.us/photo/my-images/215/img0437fv.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/833/img0438ea.jpg/
:icon_smile:
 
fino auto samo za njega nisu ove krom šteke sa pijace ljepše mi je kad je orginal kvaka kako i dodje mat ili u boji auta
 
Član
lijep passat rijetko da mi se neki svidi od ove generacije ali ovaj nije los..a to dal ces ga spustiti ili da imas porodicni auto za sebe tvoja stvar felgice malo vece nadji a za spustanje ne znam to je tvoj izbor...ipak sretno u svim radovima koje planiras...;)
 
Član
evo da i ja ostavim komentar koji ti se mozda nece svidjeti ali pasarati je bio ljepsi kada si ga tek uzeo ove steke i maska sve to djeluje nekako jeftino bolje da si se okrenuo prema felgama ili prema folijama za stakla ali opet kazem bez ljutnje;)
 
Član
slažem se sa "duurma", nekako i taj chrome na štekama, a ona maska pogotovo, meni "čudo" ljepši kakav je prije bio
 
Član
Iskreno meni je passat bio ljepsi kad si ga kupio,extra je bio, PRELIJEP ..Ne svidza mi se uopste ta maska i šteke ..
 
passat je predobar ;) dobro je pazen, dobar motor fina oprema :icon_smile:

sto se tice maske najljepsa je bez znaka ko tvocnika, te chrom steke skini ne uklapaju se ni sa kakvim detaljom jer nemas ni chrom lajsne oko stakala, steke su u boji auta najljepse :icon_biggrin:

lijep winter setup felgi, druge su takodje lijepe, a mogle bi se uzet i vece ;)
 
Top