VW Passat TDI 99'

VW Passat TDI 99'

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zanima me može li se na ovo auto dodati bord comp ako ga nema u autu, automatska klima ako je trenutno ručna klima u njemu, i daljinsko centralno, sad je samo centralno. I ima još jedan manji problem ako ko zna kako se to da sredit osim u servisu: zadnji podizači, motorići rade savršeno, diže se - spušta normalno, ali kad se trebaju do kraja dignut (zatvorit prozori) neće prozor ostat gore neg dođe gore do kraja pa ga spusti 5cm natrag, pa da bi zatvorio prozor moram onak, malo po malo dok ne vidim da je zatvoren. Moje mišljenje: rekao bi da motorić radi normalno, nego je otišla neka "kočnica" koja bi trebala zadržat prozor gore, ili je problem u instalacijama, jer je ista stvar na oba zadnja prozora. Pa molim da mi netko sa iskustvom objasni šta je to zapravo, može li se popraviti doma u garaži.
 
Član
sve se moze uraditi ali ne znam koliko je isplativo
za klimu se treba sve mjenjati (posto climatronic radi na senzore)
daljinsko centralno mozes ugraditi za 40-50KM
 
Član
Ja mislim da na zadnjim prozorima ima neki fazon da ako se krenu zatvarati pa na nesto nalete (recimo dijete gurnulo glavu kroz prozor) tako se vrate nazad. Moguce da se sa tim sistemom nesto poremetilo.
 
Član
Ako si skido akumulator, to ti je zato, jer kad se stavi treba zatvorit sve prozore kljucem, da se odredi i zapamti mrtva tacka (kad je prozor zatvoren).
Tako je kod Fabie, neznam za druge:icon_cry:
 
Član
neznam, moze bit, al sumnjam bas da bi to bilo, onda bi samo trebao namjestit sve i ponovo stavit aku, ja mislim da je to ipak nest vise, nek napiše netko ak je imao ili zna za sličan problem na VW-seat-skoda 98' - 04'
 
Član
elektronika prozora radi na principu opterećenja ako ima kakvu smetnju on ga otvori .Pogledaj da nije podizač zardjo ili puko klizač na njemu .probaj kad budeš dizo staklo pomoć mu ručno i ako ostane zatvoren skidaj tapacirung i gledaj štaje od ovog
 
Član
ak odspojim i ponovo spojim kleme akumulatora (prethodno namjestim prozore) oće onda stat u gornjem-zatvorenom položaju? I da neće sjebat elektroniku
 
Član
kad se prije gašenja da nešto gasa, pa odmah nakon ugasi, normalno je da se čuje da se nešt okreće ispod haube?, turbina valjda, nečujem ju kad čekam 5-6 sekundi bez gasa pa ugasim. kak znam kad treba servisirat turbinu? sad još ziher netreba auto je 107tkm prešo, redovan servis do sad ima..

edit: nečuje se dok je auto upaljen bez gasa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top