VW PASSAT - novo kolo :)

VW PASSAT - novo kolo :)

Teška srca sam se morao rastati od golfa jer je upala ponuda koju nisam mogao odbiti, mada sam se razmišljao dosta, ali sam odlučio, rastanak je bio jako emotivan jer je auto u obitelji bio jakoo dugo, kao suvozač i vozač prošao sam s njim sito i rašeto, al 26. 11. došao je kraj našem prijateljstvu :icon_sad:, teško se nakon njega bilo odlučiti šta uzeti ali vw je bio prioritet pa nedugo zatim je stigao passat b5 bordo-crvene kojeg se isto tako nije moglo odbiti jer je uzet od 1. vlasnika s maximalnim održavanjem, auto je cijelo vrijeme garažirano u njemu se nalazi 1.9 tdi sa 90 ks, koji je prigazio 240000km, bogate opreme, servo, klima, abs, zračni jastuci, el. podizači stakala, tonirana stakla, nakom 20-ak dana auto se ponaša odlično a udobnost nakon golfa neopisiva, naravno ko voli ovakva auta, ali odlučeno je da auto ide na prodaju, jer mi nije baš "momački" a ni po mome ukusu, i nakon golfa teško ću se sada skrasiti u nečem što želim, ali u planu mi je uzeti prvenstveno venta iz razloga što ih nema baš učestalih po cesti, ili uzeti golfa 3 a moguće i 4,... u početku bilo je planova za passata i nešto se i nabavilo, ali ko zna ako možda i ostane samnom bude to jedan dobar primjerak passata na našim cestama..
slike idu ubrzoo....
 
Član
ne znam sto si bezveze otvarao garazu, nisi stavio slike uopce, a i prodat ces auto. nemoj se ljutit ali ovo je jako bespotrebna tema;)
 
Top